Menu

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1650 Super Aero ITX OC 4GB

Cechy produktu

 • Producent MSI 
 • Pamięć RAM 4 GB
 • Chłodzenie aktywne 

Opis

MSI GeForce GTX 1650 SUPER Aero ITX OC 4GB

Rdzeń / pamięć

 • Częstotliwość podwyższona / prędkość pamięci: 1740 MHz / 12 Gb/s
 • Pamięć: 4 GB GDDR6
 • Złącza: 1x DisplayPort / 1x HDMI / 1x DL-DVI-D

Kondensatory polimerowe

 • 10-letnia, wyjątkowo długa żywotność przy pełnym obciążeniu.
 • Niższa temperatura pracy i większa skuteczność.
 • obszerniejsza stabilność dzięki, aluminiowym rdzeniom kondensatorów.

Afterburner – narzędziowa aplikacja do overclockingu

 • OC Scanner: Funkcja, która samoczynnie znajduje najwyższe jednostajne ustawienia overclockingu.
 • Moduł Kombustor: zastosowany benchmark dla najnowszych bibliotek graficznych DirectX.
 • Moduł Predator: nagrywanie tworzyw wideo bezpośrednio w grze.

technika NVIDIA G-Sync™ i HDR

 • Płynna, pozbawiona efektów rozrywania ekranu, rozgrywka z częstotliwością do 240 Hz i z szerokim zakresem dynamiki HDR. Korzystające z tej technice monitory to wspaniały sprzęt dla miłośników gier.


ARCHITEKTURA TURING – SHADERY

świeże procesory graficzne cechują się możliwością jednoczesnego realizowania operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjną technologią cieniowania oraz nową zunifikowaną architekturą pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, a shadrery zgodne z architekturą Turing pozwalają na niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4x pokaźniejszą skutecznością energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją kart, dzięki czemu uzyskano wyższą skuteczność, niższą temperaturę i mniejszy hałas podczas pracy.


MODELE KART Z kolekcji 16 I RODZINY SUPER

Karty graficzne z serii GeForce GTX SUPER™ wyekwipowane są w ultraszybką pamięć GDDR6, która gwarantuje choćby o 50% wyższą wydajność niż w wypadku kart z oryginalnej kolekcji GTX 16 i do dwóch razy wyższą skuteczność aniżeli w wypadku poprzedniej generacji procesorów graficznych z linii 10. Nadszedł już czas na to,zwiększyć skuteczność komputera z serią kart SUPER.


RAMKI, KTÓRE SPRAWIĄ że WYGRASZ

Gry z gatunku Battle Royale wymagają maksymalnej liczby FPS-ów. Uzyskaj nad swymi przeciwnikami przewagę, której tak potrzebujesz, dzięki nowym układom z serii GeForce.


nieduże rozmiarY,znaczne UDERZENIE

Moc pełnowymiarowej karty graficznej zamknięta w niewiarygodnie nieznacznej obudowie. Karty graficzne z linii MSI AERO ITX znakomicie nadają się do montażu w niewielkich pod względem gabarytów systemach rodzaju Small Form Factor (SFF) i komputerach HTPC (Home Theater Personal Computer), ponieważ zajmują widocznie mniej miejsca standardowe, pełnowymiarowe karty graficzne. Oznacza to, iż pasują one do dowolnej wielkości systemu komputerowego i bezproblemowo gwarantują płynną rozgrywkę w najnowszych grach.


wspaniale przypasowanY DO KAŻDEJ pokrywy

W wypadku kart AERO ITX, powiedzenie „korzystne rzeczy dostarczane są w niedużych opakowaniach" jest w pełni zgodne z prawdą. Dzięki niewielkim rozmiarom, karta zmieści się w praktycznie w każdej obudowie. Jej kompaktowe rozmiary oznaczają ponadto, iż jej ciężar jest też widocznie mniejszy w przypadku pełnowymiarowych kart graficznych.


PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki istotnie bardziej ekscytujących wrażeń.

Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki czemu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest istotnie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny,również mieści więcej delikatnych szczegółów.

technika HDR (High Dynamic Range) proponuje wyraźnie szersze możliwości w Twoim świecie gier, zapewniając obszerniejszy kontrast i jaśniejsze barwy niżeli kiedykolwiek wcześniej.


AFTERBURNER

Aplikacja MSI Afterburner jest najmocniej znanym i powszechnie używanym narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie zagwarantuje całkowitą kontrolę nad kartami graficznymi w czasie rzeczywistym.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.