Menu

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1650 Super Gaming X 4GB

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

ARCHITEKTURA TURING SHADERY świeże procesory graficzne charakteryzują się możliwością jednoczesnego realizowania operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową zunifikowaną architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, a shadrery zgodne z architekturą Turing zezwalają na niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach.

Ciesz się 1,4x pokaźniejszą skutecznością energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją kart, dzięki temu uzyskano wyższą skuteczność, niższą temperaturę i mniejszy hałas podczas pracy. MODELE KART Z kolekcji 16 I RODZINY SUPER Karty graficzne z linii GeForce GTX SUPER zaopatrzone są w ultraszybką pamięć GDDR6, która gwarantuje choćby o 50% wyższą skuteczność niżeli w wypadku kart z oryginalnej kolekcji GTX 16 i do dwóch razy wyższą sprawność niżeli w wypadku poprzedniej generacji procesorów graficznych z kolekcji 10.

Nadszedł już czas na to,rozszerzyć efektywność komputera z linią kart SUPER. RAMKI, KTÓRE SPRAWIĄ że WYGRASZ Gry z gatunku Battle Royale wymagają maksymalnej liczby FPS-ów. Uzyskaj nad swymi przeciwnikami przewagę, której tak Ci potrzeba, dzięki nowym układom z kolekcji GeForce.Model: GeForce GTX 1650 SUPERPozostałe właściwości: Akcesoria w zestawie: rozmiary: 248 x 127 x 44 mmPozostałe informacje:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.