Menu

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1660 TI GAMING X 6GB

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

seria ARMOR Długo oczekiwany powrót kultowych kart z linii GAMING, które zaopatrzone są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Cechują się one stylistyką będącą polaczeniem czerni i srebrnych szarości, które komponują się z wyszukanymi kształtami i konwencjonalną tylna płytą mocującą tworzoną ze szczotkowanego metalu.

profesjonalne wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz wyśmienitymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Nowe karty z serii MSI GAMING po prostu posiadają zadziwiać! ARCHITEKTURA TURING - SHADERY Dzięki jednoczesnemu realizowaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technice cieniowania, a także nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadrery zgodne z architekturą Turing zezwalają na niesamowity wzrost efektywności we współczesnych grach.

NIESAMOWITA efektywnOŚĆ Bądź gotowy do prowadzenia rozgrywek z niesamowitą wydajnością, która w najnowszych grach dla kart z serii GeForce GTX 1660 TI dorównuje modelom GeForce GTX 1070. OPROGRAMOWANIE GEFORCE EXPERIENCE Przechwytuj i udostępniaj znajomym filmy wideo, rób zrzuty ekranowe oraz prowadź streaming na żywo.

Aktualizuj na bieżąco sterowniki do kart z rodziny GeForce i optymalizuj ustawienia gry. Aplikacja GeForce Experience pozwala Ci to wszystko zrobić. Jest to potrzebny towarzysz każdej karty graficznej z linii GeForce.

Rzut oka na tylną stronę karty Stylistyka tylnej powierzchni kart z serii GAMING to tradycyjny, wygląd szczotkowanego metalu. Który gwarantuje przyjemne pod względem wizualnym wykończenie karty. SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja sławnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najszczególniej progresywna technika gwarantująca najwyższą wydajność chłodzenia.

System wyposażony jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z bezprecedensowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki czemu uzyskano stabilne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WENTYLATOR TORX 3.0 Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice efektywności grzejnej. Nowe wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na klasycznej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza.

W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół przez łopatki wentylatora dyspersyjnego. MISTRZOSTWO AERODYNAMIKI W dążeniu do zapewnienia najlepszego chłodzenia, opanowaliśmy sztukę aerodynamiki.

technika Airflow Control kieruje strumień powietrza bezpośrednio na cieplowody, równocześnie wytwarzając obszerniejszą powierzchnię kontaktu tak, by powietrze odbierało więcej ciepła przed wydostaniem się z radiatora.

technologia ZERO FROZR technika ZERO FROZR, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek poprzez producenta MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia eliminuj...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.