Menu

Karta graficzna MSI Geforce RTX 2060 Ventus OC 6GB

Cechy produktu

  • Chipset GeForce RTX 2060 

Opis

kompozycja klasy Premium Nowa budowa systemu chłodzenia wykorzystująca dwa wentylatory sprawia, że karty graficzne VENTUS z dumą prezentują swoje industrialne kształty. Neutralna kolorystyka urządzenia sprawia, iż komponuje się ona z każdym stylem i wzornictwem obudowy.

Architektura NVIDIA Turing Ta bezprecedensowa architektura, w połączeniu z kompletnie nową platformą GeForce RTX, konsoliduje realizowaną w czasie rzeczywistym technologię śledzenia promieni – ray tracing, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie.

Nigdy wcześniej nie miałeś możliwości, by być tak kreatywnym ani okazji,radować się takimi grami jak ta. Technika śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach Ray tracing jest najszczególniej innowacyjną technologią pozwalają uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, oferując przy tym poziom realizmu pokaźnie wykraczający poza to, co jest realne aktualnie do otrzymania przy użyciu konwencjonalnych technik renderowania.

NVIDIA Turing to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technice śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. SkutecznOŚĆ Gamingowe procesory graficzne z linii GeForce RTX współpracują z najnowszej generacji pamięcią GDDR6, są zgodne z bibliotekami graficznymi DirectX 12 oraz cechują implementacją szeregu innych funkcji i technice.

Jest to grafika opracowana na nowo. WENTYLATOR TORX 2.0 Dzięki wykorzystaniu dwóch wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, karty graficzne z kolekcji MSI VENTUS od lat cechują niezwykłą sprawnością chłodzenia.

Dyspersyjne łopatki wentylatora posiadają stromo odkształconą powierzchnię, dzięki czemu realne jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i obfite powiększenie wydajność jego działania.

BEZPOŚREDNI KONTAKT CIEPŁOWODÓW Miedziane, znajdujące od spodu systemu chłodzenia, zastosowane w miedzianą płytkę bazową ciepłowody o grubości do 6 mm maksymalizują odprowadzanie ciepła stykając się bezpośrednio z chłodzonymi układami.

RZUT OKA NA TYLNĄ STRONĘ KARTY Wytrzymała płyta nośna, pełniąca funkcję stelażu, pomaga wzmocnić konstrukcję mechaniczną karty graficznej i dopełnia jej stylistyki, dzięki czemu karta wygląda jeszcze lepiej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.