Menu

Karta graficzna MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z 8GB

Cechy produktu

  • Pamięć RAM 8 GB
  • Chipset GeForce RTX 2070 

Opis

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ Długo oczekiwany powrót kultowych kart z linii GAMING, które wyekwipowane są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Znamionują się one stylistyką będącą polaczeniem czerni, a także metalicznych szarości, które komponują się z gustownymi kształtami i tradycyjną tylna płytą mocującą wyprodukowaną ze szczotkowanego metalu.

profesjonalne wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz rewelacyjnymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Nowe karty z linii MSI GAMING po prostu mają zadziwiać! Rzut oka na tylną stronę karty Stylistyka tylnej powierzchni kart z kolekcji GAMING to konwencjonalny, wygląd szczotkowanego metalu.

Który gwarantuje przyjemne pod względem wizualnym wykończenie karty. Tylna ścianka wzmacnia także kartę, a dzięki sprytnie umieszczonym podkładkom termicznym pomaga choćby w utrzymywaniu niskiej temperatury.

doskonała kolorystyka dostosuj kolorystykę podświetlenia używając narzędzia MSI Mystic Light. Stwórz swój oryginalny wygląd karty korzystając z milionów przystępnych odcieni i dowolnego, predefiniowanego efektu animacji światła.

Do wykreowania w pełni nowego wyglądu karty tylko kilka kliknięć. Nie chcesz krzykliwej feerii świateł albo po prostu wolisz trochę posiedzieć w ciemniści? Nie ma problemu, wyłączanie diod LED jest jednakowo proste.

SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja popularnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najistotniej zaawansowana technika gwarantująca najwyższą efektywność chłodzenia. System wyekwipowany jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z przełomowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi.

dzięki czemu uzyskano zrównoważone i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy. Wentylator TORX 3.0 Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice skuteczności grzewczej.

świeże wyżłobienia, które istotnie widoczne są na tradycyjnej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza. W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół przez łopatki wentylatora dyspersyjnego.

Dyspersyjne łopatki wentylatora mają stromo wykrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i szerokie rozszerzenie skuteczność jego działania.

konwencjonalna kompozycja łopatki wentylatora Wymusza stały, zrównoważony przepływ powietrza do znajdującego się tuż pod wentylatorem masywnego, potężnego radiatora. Gaming ze stalowymi kulami użycie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 3.0 dwurzędowych łożysk kulkowych gwarantuje długi czas życia artykułu i zagwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę.

Łożyska te pracują w dodatku niezwykle cicho, nawet pod obszernym obciążeniem. Dzięki zastosowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest korzystnie chłodzona nawet w trakcie najmocniej intensywnych i długookresowych rozgrywek.

Mi...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.