Menu

Karta graficzna MSI GeForce RTX 2080 Duke 8G OC

Opis

seria DUKE Nowa linia kart graficznych MSI DUKE to połączenie srebrnych i czarnych elementów o ostro zarysowanych kształtach i kątach. Estetyka karty znakomicie współgra z obecnie lubianym designem komputerowych obudów.

RZUT OKA NA TYLNĄ STRONĘ KARTY Wytrzymała płyta nośna, pełniąca funkcję stelażu, pomaga wzmocnić konstrukcję mechaniczną karty graficznej i dopełnia jej stylistyki, dzięki temu karta wygląda jeszcze lepiej.

Tylna płyta mocująca, która jest faktycznie chłodna. Wentylator TORX 2.0 Dzięki wykorzystaniu trzech wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, karty graficzne z kolekcji DUKE od lat charakteryzują niezwykłą skutecznością chłodzenia.

Dyspersyjne łopatki wentylatora mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i obszerne rozszerzenie produktywność jego działania.

klasyczna kompozycja łopatki wentylatora Wymusza stały, stabilny przepływ powietrza do znajdującego się tuż pod wentylatorem masywnego, potężnego radiatora. Mistrzostwo aerodynamiki Dzięki zastosowaniu przełomowych technik związanych z aerodynamiką, radiator pozostał zoptymalizowany pod kątem skutecznego rozpraszania ciepła.

W ten sposób zapewniono kartom nie tylko niską temperaturę pracy,na dodatek wysoką sprawność. Dwurzędowe łożyska kulkowe wykorzystanie w wyjątkowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych gwarantuje długi czas życia artykułu i gwarantuje, iż urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę.

Łożyska te pracują również szczególnie cicho, choćby pod wielkim obciążeniem. Dzięki zaimplementowaniu tego typu łożysk, karta graficzna jest prawidłowo chłodzona choćby w trakcie najszczególniej dynamicznych i długofalowych rozgrywek.

GRA W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCIM Karty graficzne producenta MSI są kompatybilne ze wszystkimi najnowszymi technikami poprawiającymi jakość generowanego obrazu. Są także przygotowane do obsługi najwyższych rozdzielczości.

Ciesz się płynnym działaniem gier w pełnej krasie z niesamowitymi szczegółami. TRYB MULTI GPU Równoległe wykorzystanie wielu kart graficznych korzystających z technologii NVIDIA® NVLink™ to rewelacyjny sposób na to, żeby dowiedzieć się jak dobra może być generowana poprzez komputer grafika.

Karty graficzne z kolekcji MSI DUKE obsługują tryb pracy, który wykorzystuje jednocześnie dużo procesorów graficznych. * Możliwości poszczególnych kart mogą się różnić w zależności od modelu i obsługiwanych poprzez nie funkcji.

Przyszłość gamingu Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza w trakcie rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.

Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki czemu w trakcie gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest pokaźnie b...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.