Menu

Karta graficzna MSI Radeon RX 5500 XT Gaming X 8GB

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset Radeon RX 5500 

Opis

Zupełnie nowa architektura układów graficznych, RDNA, na której to bazują karty z linii Radeon RX 5500, zagwarantuje nieszablonową wydajność oraz wysoką jakość i wierność odwzorowania grafiki. Dzięki kartom graficznym z serii Radeon RX 5500 możesz przejąć pełną kontrolę nad grą i radować się mocną mocą i akcelerowaną grą, dopasowaną do Twoich potrzeb.

NOWA GAMINGOWA ARCHITEKTURA RDNA Karty graficzne z linii Radeon RX 5500 oferują świeże jednostki obliczeniowe, nowe, lepiej dostosowane do generowania efektów wizualnych, instrukcje, a także wielopoziomową, pokaźnie ograniczającą opóźnienia, hierarchię pamięci podręcznej co przekłada się na bardzo szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się wydarzenia w grze i wyjątkowo responsywny gaming.

AKCELEROWANA WIERNOŚĆ ODWZOROWANIA GRAFIKI W GRZE Wysokowydajna architektura RDNA została opracowana w celu znacznego ulepszenia takich funkcji, jak Radeon Image Sharpening, FidelityFX i technologii VR po to, aby zapewnić maksymalną efektywność generowanego obrazu i zachwycające wrażenia w grach.

WCIĄGAJĄCA, GAMINGOWA DYNAMIKA Zdobądź prawdziwą przewagę w grze nad swoimi przeciwnikami, dzięki technologii Radeon Anti-Lag, która radykalnie zmniejsza opóźnienia sygnału na wejściu monitora. Ciesz się płynną rozgrywką, która pozbawiona jest jakichkolwiek efektów zacinania i rozrywania obrazu, dzięki technologii AMD Radeon FreeSync.

Najnowsze oprogramowanie załączone do kart z serii Radeon zapewni Ci zaś niewiarygodnie szybką, responsywną i wciągającą rozgrywkę. GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja znanego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najmocniej zaawansowana technika zapewniająca najwyższą skuteczność chłodzenia.

System wyposażony jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z rewolucyjnymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki temu uzyskano jednostajne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WRAŻENIA Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij efektywność swojej karty graficznej MSI, korzystając z załączonego oprogramowania. Technologia ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM W wypadku kart graficznych, technika ZeroFrozr marki MSI po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2008 roku.

obecnie jest ona uznawana za przemysłowy kanon. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona usunąć hałas generowany poprzez zamontowane na karcie wentylatory zatrzymując je. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących „wiatraków” WENTYLATORY WIRUJĄ podczas intensywnego grania albo w trakcie uruchamiania benchmarków WENTYLATORY ZOSTAJĄ ZATRZYMANE całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry.

PODKŁADKI termicznE obfita liczba podkładek termicznych została użyta po to, żeby umożliwić najróżniejszym podzespołom karty łatwe odprowadzanie ciepła do radiatora w celu uzyskania ulepszonego efektu chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.