Menu

Karta graficzna RTX 2080 AERO 8GB 256bit GDDR6 /

Cechy produktu

  • Szyna pamięci 256 bit
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce RTX 2080 

Opis

Architektura NVIDIA Turing Ta przełomowa architektura, w połączeniu z w całości nową platformą GeForce® RTX, zespaja realizowaną w czasie rzeczywistym technikę śledzenia promieni – ray tracing, nienaturalną inteligencję oraz programowalne cieniowanie.

Nigdy wcześniej nie miałeś możliwości, by być tak kreatywnym ani okazji,cieszyć się takimi grami jak ta. Technologia śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach Ray tracing jest najmocniej progresywną technologią pozwalają uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, proponując przy tym poziom realizmu wyraźnie wykraczający poza to, co jest osiągalne aktualnie do otrzymania przy użyciu tradycyjnych technik renderowania.

NVIDIA Turing to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technice śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. WydajnOŚĆ Gamingowe procesory graficzne z serii GeForce RTX współpracują z najnowszej generacji pamięcią GDDR6, są zgodne z bibliotekami graficznymi DirectX 12 i charakteryzują implementacją szeregu innych funkcji i technice.

Jest to grafika opracowana na nowo. PrzeznaczonY SYSTEM CHŁODZENIA System chłodzenia zastosowany na kartach MSI AERO został skonstruowany w taki sposób, żeby dział jak mini tunel aerodynamiczny, który wydobywa powietrze z wnętrza obudowy i wydmuchuje je z tyłu pokrywy na zewnątrz tuż obok panelu zwiąże We/Wy.

PODZESPOŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI Jednym z czynników decydujących o skuteczności urządzenia, jest jakość zastosowanych do produkcji elementów. Podzespoły te muszą być tyle wytrzymałe,bezproblemowo mogły pracować w przypadku, gdy karta poprzez bardzo długi czas jest obciążona nawet najistotniej wymagającymi grami.

elementy te pozwalają na dodatek na luźny i zrównoważony overclocking. Rzut oka na tylną stronę karty Wytrzymała płyta nośna, pełniąca funkcję stelażu, pomaga wzmocnić konstrukcję mechaniczną karty graficznej i dopełnia jej stylistyki, dzięki czemu karta wygląda jeszcze lepiej.

Tylna płyta mocująca, która jest faktycznie chłodna. Przyszłość gamingu Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza w trakcie rozgrywki widocznie bardziej ekscytujących wrażeń.

Afterburner Aplikacja MSI Afterburner jest najszczególniej znanym i powszechnie użytkowanym narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie gwarantuje pełną kontrolę nad kartami graficznymi w czasie rzeczywistym.

Najnowsza wersja programu MSI Afterburner mieści narzędzie OC Scanner dla kart graficznych z linii RTX 20. OC Scanner to automatyczna funkcja, która znajduje najwyższe, stabilne ustawienia overclockingu dla Twojej karty graficznej.

oferuje Ci ona gratisowy wzrost sprawności i płynne wrażenia w grach, dzięki możliwości generowania wyższej liczby klatek na sekundę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.