Menu

Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 2070 Super GAMING OC 3X WHITE 8GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP PCIe3.0

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI 

Opis

Model GeForce RTX 2070 SUPER oparty jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing i posiada superszybki układ GPU oferujący więcej rdzeni i wyższe częstotliwości taktowania zegara, żeby uwolnić Twój twórczy potencjał i pomóc Ci dominować w grach.

Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce. Szybsza karta graficzna zapewnia wyższą częstotliwość generowania klatek. Dzięki wyższej częstotliwości generowania klatek szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz pokaźniejszą szansę na trafienie w cel.

Właśnie dlatego gracze korzystający z udoskonalonych kart graficznych udoskonalone przeciętne współczynniki Kill/Death (KD)[--[widget8665::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=kMqPwOwlsyM&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.