Menu

MSI 3GT NVIDIA GeForce GTX 1060 3072MB GDDR5 192b PCI-E x16 v. 3.0 (1544MHz/8008MHz) OC Edition- wysyłka dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 192 bit
  • Pamięć RAM 3 GB
  • Typ pamięci DDR5 

Opis

To sprawna karta graficzna GeForce GTX 1060 marki MSI zaopatrzona w pamięć GDDR5 o objętości 3 GB i przepustowości szyny pamięci wynoszącej 192 bit. Taktowana zegarem o prędkości 8008 MHz i taktowaniu rdzenia 1544 MHz (1759 MHz w trybie Boost).

intensywne chłodzenie. Dzięki zastosowaniu dwóch wentylatorów ciepło odprowadzane jest z większej powierzchni radiatora, a co za tym idzie cykl chłodzenia jest bardziej wydajny. Jednym z czynników decydujących o skuteczności urządzenia, jest jakość użytych podczas jego produkcji części.

To dlatego do wytwarzania kart graficznych firma MSI wykorzystuje certyfikowane podzespoły zgodne z wojskową normą MIL-STD-810G. Jak się okazuje, wyłącznie te komponenty są wystarczająco wytrzymałe,bezproblemowo pracować przez szczególnie długi czas w sytuacji obciążenia karty choćby najmocniej wymagającymi grami, a także pozwalają na swobodny i jednostajny overlocking.

Kondensatory Hi-c stabilizują zasilanie procesora graficznego i pozwalają uzyskać ulepszone rezultaty związane z podkręcaniem karty graficznej. Kondensatory typu solid ze stałym elektrolitem wykorzystuje się do budowy kart graficznych ze względu na ich wyjątkową bezusterkowość i wysoki współczynnik efektywności.

Aby użytkownik mógł doświadczyć i radować się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką sprawnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najmocniej innowacyjnym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, by użytkownik miał pewność, iż jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości.

producent MSI zespaja w swym rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swymi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom nad wyraz realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, iż gry naprawdę ożywają.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.