Menu

MSI GeForce Cuda GTX 1070 8GB DDR5 256bit - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Typ pamięci DDR5 
  • Chipset GeForce GTX 1070 

Opis

MSI GeForce GTX 1070 GAMING X to wersja z którą zbudujesz szczególnie skuteczny komputer do gier. Model ten bezproblemowo poradzi sobie z najnowszymi tytułami uruchomionymi w rozdzielczości 4K oraz płynnym wyświetlaniem obrazu w goglach VR (wirtualnej rzeczywistości).

Karta bazuje na procesorze graficznym z najnowszej generacji Nvidia Pascal i dysponuje 8 GB pamięci typu GDDR5 256-bit – obydwa te elementy pozostały fabrycznie przyspieszone, co pozwala uzyskać jeszcze lepszą produktywność.

Do dyspozycji oddano postępowy zestaw wyjść video: DL-DVI, HDMI 2.0b, a także 3x DisplayPort 1.4, dzięki czemu realne jest wyświetlanie obrazu nawet w jakości 4K i 5K i stworzenie konfiguracji wielomonitorowej przy wykorzystaniu technologii Nvidia Surround.

Model producenta MSI uwydatnia się autorskim chłodzeniem TwinFrozr IV, które pozwala uzyskać niższe temperatury komponentów, a przy tym znamionuje się dużo cichszą pracą. Producent zastosował tutaj masywny radiator, grubsze, efektywniejsze ciepłowody, a także specjalnie wyprofilowane, zastrzeżone wentylatory TORX 2.0.

wykorzystane chłodzenie eksponuje się także pięknym wzornictwem - wielka w tym zasługa podświetlenia LED, a także metalowej osłony umieszczonej na rewersie laminatu. Dodatkowym atutem wykorzystanego chłodzenia jest tryb półpasywnej pracy – oznacza to zatem, że w spoczynku i mniej wymagających zastosowaniach, gdy temperatura karty nie przekracza 60 stopni Celsjusza, obydwa wentylatory pozostają wyłączone i nie generują choćby najmniejszego hałasu.

Pełne chłodzenie aktywowane jest dopiero w trakcie wytężonej pracy, gdy karta zajmuje się generowaniem grafiki 3D (podczas grania albo uruchomionych testów wydajnościowych).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.