Menu

MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC 2GB GDDR5 64bit

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 64 bit
  • Pamięć RAM 2 GB
  • Typ pamięci DDR5 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

drobne rozmiarY, wielkie UDERZENIEMoc pełnowymiarowej karty graficznej zamknięta w niewiarygodnie znikomej obudowie. Karty graficzne z linii MSI AERO ITX nadzwyczajnie nadają się do konstrukcji w niewielkich pod względem gabarytów systemach typu Small Form Factor (SFF) i komputerach HTPC (Home Theater Personal Computer), ponieważ zajmują pokaźnie mniej miejsca standardowe, pełnowymiarowe karty graficzne.

Oznacza to, iż pasują one do dowolnej wielkości systemu komputerowego oraz bezproblemowo zapewniają płynną rozgrywkę w najnowszych grach.świetnie dopasowanY DO KAŻDEJ OBUDOWYW wypadku kart AERO ITX, powiedzenie „korzystne rzeczy dostarczane są w drobnych opakowaniach" jest w pełni zgodne z prawdą.

Dzięki niewielkim rozmiarom, karta zmieści się w praktycznie w każdej obudowie. Jej kompaktowe wymiary oznaczają także, iż jej ciężar jest także istotnie mniejszy w przypadku pełnowymiarowych kart graficznych.komponenty 4.

KLASY MILITARNEJ (MILITARY CLASS 4)Jednym z czynników decydujących o wydajności urządzenia, jest jakość zastosowanych podczas jego produkcji składników. To dlatego do wytwarzania kart graficznych z linii AERO ITX marka MSI wykorzystuje certyfikowane podzespoły zgodne z wojskową normą MIL-STD-810G.

elementy te są na tyle wytrzymałe,bezproblemowo są w stanie pracować przez wyjątkowo długi czas w przypadku obciążenia karty nawet najistotniej wymagającymi grami, a także pozwalają na luźny, stabilny overclocking.AFTERBURNERAplikacja MSI Afterburner jest najistotniej znanym i powszechnie stosowanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych.

Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także niezwykle szczegółowe narzędzie zezwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Zaopatrzono je jeszcze w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje {pomocn|przydatn)e przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.