Menu

MSI GeForce GTX 1660 GAMING X - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ Karta graficzna GeForce GTX 1660 GAMING X 6G jest to produkt, który wciągnie użytkownika w zupełnie nowy rozmiar rozgrywek. Jest to realne dzięki bardzo wysokiej wydajności.

podkreśla się także solidną konstrukcją, która uwzględnia efektywny system chłodzenia wyekwipowany w wentylatory TORX 3.0. Co więcej, aplikacja Mystic Light pozwala z łatwością i skutecznie sterować podzespołami z podświetleniem RGB.

Użytkownik korzystający z tego towaru może czerpać radość z płynnych animacji i jednostajnego wyświetlania. Szybka 6 GB pamięć RAM GDDR5 wyjątkowa produktywność zapewnia w tym przypadku 6 GB pamięć RAM GDDR5.

Pozwala użytkownikowi radować się unikatową jakością, a w dodatku mniejszym zapotrzebowaniem na energię. Osoba korzystająca z tej karty graficznej doceni ją za brak uciążliwego przycinania i klatkowania obrazu.

System Turing Shaders Adaptacyjna technika cieniowania oraz nowa architektura pamięci gwarantująca dwukrotnie wyższe możliwości od poprzedniej generacji kart pozwala radować się ogromnym wzrostem efektywności.

aktywny systemem chłodzenia ZERO FROZR W tej karcie graficznej zaimplementowano aktywny system chłodzenia. Składa się on z radiatora, a także dwóch wentylatorów. Pierwszy dostosowany jest do odbierania ciepła z rdzenia graficznego i rozpraszania dzięki wielu cienkim blaszkom.

Wentylator natomiast produktywnie chłodzi radiator. Wykorzystuje się tutaj wielokrotnie nagradzane wentylatory Torx 3.0. Dzięki czemu osiągalne jest utrzymanie wysokiej kultury pracy urządzenia. Elementy te wykonano z konwencjonalnych łopatek i nowoczesnych zakrzywionych ostrzy.

Czynniki te szczególnie poprawnie przyspieszają przepływ powietrza. To powoduje, iż można bez trudności utrzymać zrównoważone, a także niskie temperatury w trakcie rozgrywki. System ZERO FROZR to rozwiązanie, które przyczynia się do wyłączenia wentylatorów przy niskim obciążeniu.

swobodne realizowanie screenów z dowolnej perspektywy technologia NVIDIA Ansel jest to rozwiązanie zapewniające realizowanie swobodnych zrzutów ekranu z rozmaitej perspektywy. Filtr przetwarzania końcowego, luźna kamera, czy również przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie to tylko kilka opcji oferowanych poprzez NVIDIA.

RGB Mystic Light Aplikacja Mystic Light to rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo i wydajnie sterować wszystkimi podzespołami z podświetleniem RGB. Pokazuje listę produktów, a także sprzętów rozmaitych marek, których podświetleniem można zarządzać w sposób jednostkowy zespolić komponenty ze sobą.

Aplikacja Afterburner Karta graficzna wykorzystuje powszechnie znaną aplikację do podkręcania Afterburner. Dzięki temu zyskuje się pełną kontrolę nad kartami. Obecność tego rozwiązania pozwala także na zdiagnozowanie sprzętu.

DisplayPort i złącze HDMI Karta graficzna zaopatrzona została w uniwersalny interfejs cyfrowy DisplayPort. Pozwala on na podłączenie komputera nie...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.