Menu

MSI GeForce GTX 1660 GAMING X - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce GTX 1660 

Opis

Bądź gotowy do prowadzenia rozgrywek na zupełnie nowym poziomie z niesamowitą efektywnością. Karta z kolekcji Gaming, które zaopatrzone są w system chłodzenia MSI TWIN FROZR z dwoma wentylatorami TORX 3.0, które współpracują z rewolucyjnymi rozwiązaniami aerodynamicznymi.

dzięki temu uzyskano zrównoważone i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy. Cechują się one stylistyką będącą polaczeniem czerni oraz metalicznych szarości, które komponują się z wyszukanymi kształtami i klasyczną tylna płytą mocującą stworzoną ze szczotkowanego metalu.

mistrzowskie wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz genialnymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Architektura Turing - Shadery zastosowana w karcie dzięki jednoczesnemu wykonywaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania, a także nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart umożliwia niesamowity wzrost sprawności we współczesnych grach.

świeże karty z serii MSI Gaming po prostu posiadają zadziwiać!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.