Menu

MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

kolekcja ARMOR Długo oczekiwany powrót kultowych kart z serii GAMING, które zaopatrzone są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Cechują się one stylistyką będącą polaczeniem czerni, a także metalicznych szarości, które komponują się z eleganckimi kształtami i klasyczną tylna płytą mocującą wytwarzaną ze szczotkowanego metalu.

fachowe wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz świetnymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Nowe karty z kolekcji MSI GAMING po prostu posiadają zadziwiać! ARCHITEKTURA TURING - SHADERY Dzięki jednoczesnemu realizowaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania i nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadrery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach.

NIESAMOWITA wydajnOŚĆ Bądź gotowy do prowadzenia rozgrywek z niesamowitą wydajnością, która w najnowszych grach dla kart z kolekcji GeForce GTX 1660 TI dorównuje modelom GeForce GTX 1070. OPROGRAMOWANIE GEFORCE EXPERIENCE Przechwytuj i udostępniaj znajomym filmy wideo, rób zrzuty ekranowe oraz prowadź streaming na żywo.

Aktualizuj na bieżąco sterowniki do kart z rodziny GeForce i optymalizuj ustawienia gry. Aplikacja GeForce Experience pozwala Ci to wszystko zrobić. Jest to konieczny towarzysz każdej karty graficznej z linii GeForce.

Rzut oka na tylną stronę karty Stylistyka tylnej powierzchni kart z kolekcji GAMING to konwencjonalny, wygląd szczotkowanego metalu. Który zapewnia przyjemne pod względem wizualnym wykończenie karty. SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7 Siódma generacja słynnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najistotniej nowoczesna technologia zapewniająca najwyższą skuteczność chłodzenia.

System wyekwipowany jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z przełomowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki czemu uzyskano jednostajne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

WENTYLATOR TORX 3.0 Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice wydajności grzewczej. Świeże wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na klasycznej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza.

W celu powiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół poprzez łopatki wentylatora dyspersyjnego. MISTRZOSTWO AERODYNAMIKI W dążeniu do zapewnienia najkorzystniejszego chłodzenia, opanowaliśmy sztukę aerodynamiki.

technologia Airflow Control kieruje strumień powietrza bezpośrednio na cieplowody, jednocześnie wytwarzając obszerniejszą powierzchnię kontaktu tak, żeby powietrze odbierało więcej ciepła przed wydostaniem się z radiatora.

technika ZERO FROZR technika ZERO FROZR, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek poprzez firmę MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia likwiduje hałas generowany przez wentylatory zatrzymując je.

w trakcie gry, wentylatory automatycznie zaczynają ponownie wirować, po to, aby zapewnić adekwatne chłodzenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.