Menu

MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce GTX 1660 

Opis

Architektura Nvidia Turing gwarantuje utrzymanie wysokiej efektywności w każdej nowej grze. Cieniowanie odbywa się przy użyciu większej ilości pamięci, a uzyskane taktowanie pozwala czerpać przyjemność z płynnej rozgrywki przy wysokiej częstotliwość odświeżania oraz obsłudze technologii HDR.

Jest to najlepszy sprzęt dla miłośników gamingu. Innowacyjna pamięć i architektura Nvidia Turing najlepsze doznania płynące z nowych gier. Obsługa cieni od teraz odbywa się przy użyciu dwukrotnie pokaźniejszej pamięci podręcznej, dzięki czemu w trakcie gier nie tracisz FPS-ów i możesz radować się płynnymi animacjami, a także jednostajnym wyświetlaniem.

wydajność karty pozwoli Ci skupić się na tym, co lubisz najbardziej – na dynamicznej rozgrywce. Układ chłodzenia oparty na wielokrotnie nagradzanych wentylatorach Torx 2.0 zezwala na utrzymaniu wysokiej kultury pracy sprzętu, dzięki czemu staje się on w pełni bezawaryjny.

Wentylatory zostały wyprodukowane z klasycznych łopatek i z postępowych, wykrzywionych ostrzy, które widocznie przyspieszają przepływ powietrza. W połączeniu z idealnym radiatorem, układ zapewnia utrzymanie zrównoważonych, niskich temperatur podczas gry.

MSI GTX 1660 VENTUS XS 6G OC korzysta z pełni możliwości architektury Nvidia Turing, dzięki temu osiągalne staje się generowanie obrazu pozbawionego zacięć i opóźnień. Rozdzielczość UHD i technologia HDR najkorzystniejsze doznania płynące z nowych gier komputerowych.

Niech pochłoną Cię w pełni! Wraz z kartą, dostajesz dostęp do oprogramowania MSI Afterburner, które pozwala na przeprowadzenie w pełni bezpiecznego cyklu overclockingu. Przez cały czas masz kontrolę nad swoją kartą i najważniejszymi parametrami.

Możesz skorzystać także ze specjalnie przygotowanych ustawień automatycznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.