Menu

MSI GeForce RTX 2060 SUPER VENTUS OC

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Nowa seria kart graficznych GeForce RTX SUPER korzysta z jeszcze obszerniejszej liczby rdzeni, które taktowane są wyższą częstotliwością zegara. Dzięki czemu zapewniono wyższą, choćby o 25%, skuteczność w porównaniu z oryginalną kolekcją RTX 20 i sześć razy pokaźniejszą szybkość pracy w sytuacji poprzedniej generacji procesorów graficznych z linii 10.

Nowa budowa systemu chłodzenia wykorzystująca dwa wentylatory TORX 2.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi powoduje, iż karty graficzne VENTUS z dumą prezentują swoje industrialne kształty. Neutralna kolorystyka urządzenia powoduje, że komponuje się ona z każdym stylem i wzornictwem obudowy.

wykorzystanie w konstrukcji płytki drukowanej grubszych warstw miedzi zezwala na szybszą i czystszą transmisję sygnałów, co przekłada się na jednostajne działanie i wyższą produktywność....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.