Menu

MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, sztucznej inteligencji i programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 gwarantują absolutną sprawność w grach, o której wszyscy marzymyRAY TRACING JEST JUŻ przystępnYNvidia RTX™ symuluje fizyczne zachowanie się światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki w kinowej jakości, choćby w przypadku najistotniej wymagających pod względem graficznym gier.DODATKOWA sprawnOŚĆ - ZA DARMOGeForce RTX jest jedyną platformą, która wspiera DLSsS 2.0.

technologię, która wykorzystuje SIzwiększyć efektywność w grach. Maksimum klatek na sekundę. Maksimum jakości. Napędzane przez sztuczną inteligencję.GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆPlatforma GeForce RTX wspiera najnowsze technologie.

Interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na zupełnie nowy poziom realizmu dzięki obsłudze ray tracingu, modułów cieniowania Mesh Shader oraz technologii Variable Rate Shading i Sampler FeedbackFRAMES WIN GAMESSzybsza karta graficzna zapewnia wyższą czestotliwość generowania klatek.

dzięki czemu szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz obszerniejszą szansę na trafienie w cel. Uzyskaj przewagę, której Ci potrzeba, grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ za każdym razem GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, producent NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu powiększenia wydajności, eliminacji błędów, a także poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z atestem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swojej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry przy pomocy jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.