Menu

MSI Karta graficzna GeForce GTX 1650 D6 GAMING X 4GB 128bit GDDR6 2XDP/HD

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 128 bit
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘDługo oczekiwany powrót kultowych kart z linii GAMING, które wyposażone są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Charakteryzują się one stylistyką będącą połączeniem czerni oraz metalicznych szarości, które komponują się z wytwornymi kształtami i tradycyjną tylna płytą mocującą wytwarzaną ze szczotkowanego metalu.

świeże karty z kolekcji MSI GAMING po prostu mają zadziwiać! SYSTEM CHŁODZENIA TWIN FROZR 7Siódma generacja popularnego systemu chłodzenia MSI TWIN FROZR to najmocniej zaawansowana technika gwarantująca najwyższą wydajność chłodzenia.

System wyekwipowany jest w świeże wentylatory TORX 3.0, które współpracują z bezprecedensowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki temu uzyskano stabilne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

unikatowE ŚCIEŻKIPod metalem tworzącym system chłodzenia znajdują się wielowarstwowe ścieżki elektryczne, które składają się na płytkę obwodu drukowanego. Łączą one wszystkie istotne części karty i pozwalają im komunikować się ze sobą z szybkością błyskawicy.

WRAŻENIAWykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji i uwolnij efektywność swej karty graficznej MSI, korzystając z dołączonego oprogramowania.Model: GTX 1650 D6 GAMING XPozostałe parametry: Akcesoria w pakiecie: rozmiary: 245 x 127 x 39 mmPozostałe informacje:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.