Menu

MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC GDDR5 256bit - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Typ pamięci DDR5 
  • Chipset Radeon RX 570 

Opis

Radeon RX 570 ARMOR 8G OC posiada Afterburner, bezprzewodowe sterowanie za pośrednictwem smartfonów z systemem Android/iOS. Do tego moduł Predator: nagrywanie materiałów video bezpośrednio w grze; moduł Kombustor: zaimplementowany benchmark DirectX 12; obsługa ustawień dla trybu Multi-GPU.

Dzięki kondensatorom polimerowym: 10-letnia, szczególnie długa żywotność przy pełnym obciążeniu; niższa temperatura pracy i większa efektywność; większa stabilność dzięki, aluminiowym rdzeniom kondensatorów.

Dzięki przełomowej architekturze Polaris, na której bazują karty graficzne Radeon RX możesz wejść do krainy wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality – VR) i jak nigdy dotąd, zanurzyć się w świecie gier i rozrywki VR.

technika AMD FreeSync kładzie kres nierównemu wyświetlaniu i rozrywaniu ramek. Płynne wyświetlanie pozbawionego artefaktów obrazu nie zależy dzisiaj praktycznie od częstotliwości generowania klatek przez kartę graficzną.

Graj ze stylem i odróżnij się od innych graczy korzystając z wyjątkowych kart graficznych MSI ARMOR. Stylistyka tych urządzeń natchniona pozostała wyglądem nowoczesnego opancerzenia i połączona została z tradycyjnym czarno-białym wykończeniem.

Karty graficzne z linii ARMOR wyśmienicie nadają się dla graczy oraz moderów, którzy szukają efektywnych i jednocześnie eksponujących się pod względem wzornictwa maszyn. W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez producenta MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana aktualnie za przemysłowy standard.

W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona zlikwidować hałas generowany poprzez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Pod unikatową osłoną i potężnym systemem podwójnych wentylatorów znajduje się olbrzymi radiator z niezliczonymi, aluminiowymi żebrami chłodzącymi, które pomagają w odprowadzaniu ciepła z procesora graficznego.

W celu zwiększenia produktywności chłodzenia, miedziane ciepłowody (heat pipes) odbierają ciepło wprost z powierzchni płytki bazowej, która styka się z chłodzonymi układami. Aluminiowe żebra zaprojektowano zgodnie z wymogimi technice sterowania przepływem powietrza.

W ten sposób zmaksymalizowano przepływ powietrza w kierunku ciepłowodów. Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza w trakcie rozgrywki wyraźnie bardziej ekscytujących wrażeń.

Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu w trakcie gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest widocznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny,jeszcze mieści więcej delikatnych szczegółów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.