Menu

Pamięć RAM HYPERX 4GB 2666MHz Fury (HX426C15FB/4)

Cechy produktu

  • Pamięć RAM 4 GB

Opis

HyperX FURY DDR4 HyperX® FURY DDR4 samoczynnie przetaktowuje się do najwyższej opublikowanej częstotliwości w przedziale do 2666 MHz. W ten sposób przyspiesza gry, edycję video i rendering metodą Plug N Play.

Pamięć ta jest dopasowana do XMP i dostępna w prędkościach 2133 MHz–2666 MHz, a także latencjach CL15–19. Oferowana jest jako pojedyncze moduły o pojemności 4 GB–16 GB i zestawy o pojemności 16 GB–64 GB.

Jest w dodatku zgodna z najnowszymi procesorami producenta Intel i większością najnowszych technice procesorowych AMD. HyperX FURY DDR4 zaopatrzono w stylowy, niskoprofilowy radiator, dlatego nie przegrzewa się w czasie pracy.

Pamięć FURY DDR4 jest w 100% testowana przy pełnej prędkości i objęta gwarancją na cały okres eksploatacji. Dlatego stanowi dostępną cenowo i bezproblemową opcję preferowanej modernizacji komputera. Samoczynne przetaktowanie Od razu korzystaj z maksimum możliwości pamięci dzięki funkcji Plug N Play i automatycznemu przetaktowaniu pamięci FURY DDR4.

Energooszczędny kanon DDR4 Zasilanie niskim napięciem 1,2 V oznacza, iż pamięci emitują mniej ciepła i potrzebują mniej energii. Obsługa profili Intel XMP by przetaktować pamięć wystarczy wybrać trafny profil.

Nie trzeba ręcznie modyfikować timingów w BIOS-ie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.