Menu

PNY Karta graficzna GeForce GTX1650 SUPER 4GB VCG16504SSFPPB

Cechy produktu

  • Producent PNY 
  • Pamięć RAM 4 GB

Opis

Karta graficzna GeForce GTX 1650 SUPER jest do 50% szybszy aniżeli oryginalny GTX 1650 i do 2 razy szybszy niżeli poprzednia generacja GTX 1050. Dzięki nagradzanej architekturze NVIDIA Turing i ultraszybkiej pamięci GDDR6, jest to doładowanie najpopularniejszych gier.

Czas przygotować się i zdobyć SUPER. Doświadcz bezprecedensowej efektywności grafiki nagradzanej architektury NVIDIA Turing dzięki kartom graficznym i laptopom z linii GeForce GTX 16. Uaktualnij swój komputer, aby uzyskać skuteczność, która jest niesamowicie szybka w najpopularniejszych dzisiejszych grach, a nawet szybciej dzięki progresywnym tytułom.

Przejdź na GeForce GTX. Teraz nowa kolekcja GeForce GTX SUPER ma ultraszybką pamięć GDDR6, która zagwarantuje wydajność choćby o 50% szybszą niżeli oryginalna linia GTX 16 i nawet 2 razy szybszą w sytuacji układów GPU poprzedniej generacji.

Czas przygotować się i zdobyć SUPER.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.