Menu

PNY Karta graficzna GeForce RTX2060 Super 8GB Dual Fan VCG20608SDFPPB

Cechy produktu

  • Producent PNY 
  • Pamięć RAM 8 GB

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, nienaturalnej inteligencji oraz programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 zapewniają absolutną sprawność w grach, o której wszyscy marzymyRAY TRACING JEST JUŻ przystępnYNvidia RTX™ symuluje fizyczne zachowanie się światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki w kinowej jakości, choćby w sytuacji najistotniej wymagających pod względem graficznym gier.DODATKOWA produktywnOŚĆ - ZA DARMOGeForce RTX jest jedyną platformą, która wspiera DLSsS 2.0.

technologię, która wykorzystuje SIrozszerzyć wydajność w grach. Maksimum klatek na sekundę. Maksimum jakości. Napędzane poprzez sztuczną inteligencję.GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆPlatforma GeForce RTX wspiera najnowsze technologie.

Interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na zupełnie nowy poziom realizmu dzięki obsłudze ray tracingu, modułów cieniowania Mesh Shader, a także technologii Variable Rate Shading i Sampler FeedbackFRAMES WIN GAMESSzybsza karta graficzna zapewnia wyższą czestotliwość generowania klatek.

dzięki czemu szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz pokaźniejszą szansę na trafienie w cel. Uzyskaj przewagę, której Ci potrzeba, grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ za każdym razem GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, firma NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu powiększenia wydajności, eliminacji błędów i poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z certyfikatem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry za pomocą jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.v

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.