Menu

PNY Karta graficzna GeForce RTX2070 SUPER 8GB DualFan

Cechy produktu

  • Producent PNY 
  • Pamięć RAM 8 GB

Opis

GeForce RTX 2070 Super Dual Fan
Szybsze nawet o 25%

Korzystaj z prędkości powiększonej choćby o 25% w stosunku do poprzedniej generacji kart graficznych GeForce RTX z maksymalną wydajnością energetyczną

Śledzenie promieni w grach w czasie rzeczywistym
GeForce RTX 2070 SUPER jest o lata świetlne przed innymi kartami, dostarczając prawdziwie unikatowych technice śledzenia promieni w grach w czasie rzeczywistym dla najnowocześniejszej i hyperrealistycznej grafiki

Najnowsza grafika wykorzystująca sztuczną inteligencję
produkowana przez NVIDIA Turing karta GeForce RTX 2070 SUPER wyposaża gry w moc sztucznej inteligencji

Unowocześniona grafika

  • Karta GeForce RTX 2070 SUPER, tworzona przez wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing, ma superszybki procesor graficzny z jeszcze większą liczbą rdzeni i udoskonalonymi szybszymi zegarami, żeby uwolnić kreatywność i osiągnąć przewagę w grze. Pora szykować się na uzyskanie super mocy.
  • Każdy gracz-superbohater potrzebuje supermocy. Nowe karty z serii GeForce RTX SUPER dają Ci wszystko, czego Ci potrzeba, żeby zyskać przewagę w grze. Są wykonane przez architekturę Turing i posiadają jeszcze więcej rdzeni i szybsze zegary. Dzięki czemu korzystasz z osiągów szybszych nawet o 25% w porównaniu z oryginalną linią RTX 20 i 6 razy udoskonalonych osiągów w porównaniu z kolekcją poprzedniej generacji 10 GPU.
  • Nowa seria GeForce RTX SUPER ma jeszcze więcej rdzeni i szybsze zegary, aby zapewnić superszybkie osiągi w porównaniu z GPU poprzedniej generacji. Szykuj się na uzyskanie supermocy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.