Menu

PNY Karta graficzna GeForce RTX2070 Super 8GB Triple Fan VCG20708STFMPB-O

Cechy produktu

  • Producent PNY 
  • Pamięć RAM 8 GB

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, sztucznej inteligencji, a także programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 . , grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ zawsze GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, producent NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu zwiększenia produktywności, eliminacji błędów, a także poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z certyfikatem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swojej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry przy pomocy jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.