Menu

Zasilacz COOLER MASTER MWE 500W 80+

Cechy produktu

  • Producent COOLERMASTER 

Opis

certyfikat: 80 PLUS
Filtry zabezpieczające: Przeciwprzeciążeniowy
liczba wentylatorów (max): 1 szt.
dane dodatkowe: MWE dostarcza wszystko, czego oczekujesz od zasilacza najwyższej półki jednocześnie przy przystępnej cenie. To urządzenie jest ponadto wyposa w obwód, który będzie chronił twój system przez cały czas. Wentylator 120 mm utrzymuje system w niskiej. Ten wytrzymał zasilacz to genialne rozwiązanie dla wszelkich Twoich potrzeb energetycznych. ZGODNOŚĆ Z ERP 2013 MWE został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, zgodnie z ErP2013. MWE zużywa mniej niż wata mocy, gdy system jest w trybie gotowości, co nie tylko zniża obciążenie środowiska, ale także wysokość rachunków. SPRAWDZONA opornOŚĆ termicznA Model MWE został zaprojektowany także z myślą o pracy w cieplejszym środowisku. Urządzenie nie będzie miało problemów z sprawną pracą n gdy środowisko pracy osiągnie 40°.
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Modularność: Brak
Natężenia zasilacza: +3,3V - 18A, +5V - 17A, +12V1 - 38A, -12V - 0,3A, 5Vsb - 2,5A
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Zasilacz Cooler Master MWE 500W 80+
PFC: Aktywne
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
wydajność: 85% pod typowym obciążeniem
kanon zasilacza: ATX
Wtyczka zasilania: SATA x 6 4/8 EPS 12V x 1 4-pin Molex x 3 6/8-pin PCI-e x 2 Floppy x 1 ATX 20+4pin
wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 86
Zabezpieczenia: OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.