Menu

Karta dźwiękowa ASTRO MixAmp Pro TR PS4/PC

Cechy produktu

  • Producent ASTRO 

Opis

genialny balans pomiędzy rozmowami a dźwiękiem pochodzącym z gier Inwestując we wzmacniacz słuchawkowy MixAmp Pro TR, możesz czerpać radość z nieprzeciętnej równowagi między rozmowami na czacie a dźwiękiem z gry.

MixAmp Pro TR to najkorzystniejsze rozwiązanie audio do gier dla fachowych graczy, w tym zawodników e-sportowych, twórców treści, streamerów i twórców gier. Rozbudowane opcje MixAmp Pro TR obsługuje przetwarzanie Dolby Audio i zapewnia dźwięk wolny od opóźnień i zakłóceń.

Proste sterowanie zezwala na szybką regulację balansu dźwięków czy mieszanie dźwięku z gry i czatu głosowego. Wybierz jeden z czterech konfigurowalnych trybów EQ i dostosuj głośność główną na wyciągnięcie ręki.

Stwórz łańcuch DAISY i zapewnij sobie udział w lokalnym czacie głosowym artykuł daje możliwość stworzenia rozwiązania, w którym za pomocą specjalnego przewodu scalisz ze sobą szeregowo wzmacniacze MixAmp PRO TR, wytwarzając tym samym łańcuch.

dzięki temu każdy podpięty gracz będzie mógł uczestniczyć w lokalnym czacie głosowym bez obawy o zakłócenia. Aplikacja Command Center Do dyspozycji otrzymasz także możliwość korzystania z aplikacji Command Center, która za pośrednictwem rozbudowanego equalizera pomoże Ci dokonać precyzyjnych modyfikacji w układzie dźwiękowym.

Zatem włącz grę i ciesz się z klarownego, przestrzennego i zarazem pięknego dźwięku, który pomoże Ci w pełni zanurzyć się w świecie rzeczywistości wirtualnej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.