Menu

Akumulator NEWELL NP-FM500H

Opis

Akumulator NEWELL NP-FM500H Zajmujesz się zawodowo fotografią i nie chcesz przerwać pracy w nieodpowiednim momencie albo robisz zdjęcia na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się przegapić najciekawsze chwile? Akumulator Newell NP-FM500H zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w niebanalnej cenie.

Wysoka jakość Do produkcji akumulatorów Newell wykorzystano najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zagwarantuje długi czas pracy. 100% bezpieczeństwa zastosowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym IC reguluje proces ładowania.

gwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia i użytkownika. Progresywna technika Zamiennik Newell zbudowany pozostały w technice litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw.

„efektu pamięci". Wieloletnie doświadczenie firma Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych konsumentów, równocześnie wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.