Menu

Karta MicroSD Samsung microSDXC 128GB, UHS-I U3 (MB-MG128EA/EU) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

Uwaga! opis tego produktu pozostał przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl lub w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
Karty pamięci microSD Samsung z linii PRO są rozwiązaniem dla tabletów i smartfonów. Przy szybkości zapisu do 80 MB na sekundę, są one znakomitym towarzyszem do przechowywania obszerniejszej ilości danych.

Zdecydować się na karcie pamięci telefonu - i przeżyć niesamowitą sprawność, olbrzymią wydajność i bezusterkowość. Czy do aparatu cyfrowego, kamery wideo, smartphone (microSD), tablety (microSD) albo innymi urządzeniami: spory zakres Samsung ma coś dla każdego. Zachowaj wszystkie zdjęcia i klipy wideo istotnie i przechowywać dowolną liczbę plików i aplikacji, jak to realne. Maksymalna prędkość wyjściowa zapewnia, że ​​nie trzeba było długo czekać w trakcie zapisywania informacji. Dzięki 5-Proof technologii informacje również zostaną zabezpieczone przed wodą, wstrząsami, magnesy, skrajnych temperatur i promieni rentgenowskich.

idealnym partnerem
Uzyskać jak najwięcej ze swego smartfona, tabletu lub aparatu. Ta karta pamięci działa poprawnie nawet przy najistotniej zaawansowanych sprzętów do siebie nadzwyczajnie i broni swoje wspomnienia na całe życie.

Niewiarygodna pojemność i szybkość
Strzelać tysiące fotografii, robisz filmy z ukochaną osobą i spędzają godziny relaks z ulubioną muzyką. Umieść wszystko na jedną kartę. Przy szybkości odczytu do 80 MB na sekundę, spędzać mniej czasu na przeniesienie wspomnienia. I posiadać więcej czasu, aby utrzymać swoje wspomnienia.

wodoodporny
Karty pamięci Samsung przeżyć do 24 godzin w słonej wodzie. Więc zadać sobie rafting wycieczki i wyjazdy do plaży nie jest już problemem.

niepodatny na temperaturę
Temperatury od -25 ° C do + 85 ° C do kart pamięci szkody Samsung. Nawet w skrajnych sytuacjach, są świetnymi towarzyszami.

Zabezpieczone przed promieniowaniem rentgenowskim
Karty pamięci Samsung chronić swoje cenne wspomnienia przed uszkodzeniami wywoływanymi przez skanery rentgenowskie na lotniskach.

Bezpieczny dla promieniowania magnetycznego
Karty pamięci Samsung utrzymać choćby promieniowania magnetycznego do 15.000 Gauss stała reprezentujących około 13 razy większą moc głośników kina domowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.