Menu

Karta microSDHC 32 GB GOODRAM UHS-I class 10 + adapter SD

Cechy produktu

  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSDHC 

Opis

Karty pamięci GOODRAM wykonane są z najwyższej jakości części NAND FLASH, pochodzących od uznanych światowych producentów. To właśnie dzięki połączeniu kwalifikowanych i rzetelnych dostawców, szczegółowych testów jakości, a także pełnej kompatybilności, klient uzyskuje towar doskonałej jakości w prawidłowej cenie. W najnowszych kartach GOODRAM micro SDHC/SDXC class 10 zaimplementowano interfejs UHS-I czyli Ultra High Speed, który idealnie stanie na wysokości zadania w postępowych urządzeniach takich jak kamery, rejestratory, smartfony czy tablety.
Zgodnie ze specyfikacją SD Association (organizacją zajmująca się standaryzacją kart pamięci), karty klasy 10 powinny znamionować się parametrami pracy nie mniejszymi niżeli 10MB/s. Jednak w przypadku postępowych telefonów, tabletów, czy odtwarzaczy multimedialnych nie tylko szybkość,typowo sposób sterowania przepływem informacji ma pierwszorzędne znaczenie. Dlatego także najnowsze karty GOODRAM microSDHC wykorzystują możliwości interfejsu UHS-I czyli Ultra High Speed. Zaimplementowany interfejs UHS-I nadzwyczajnie sprawdzi się w przypadku nagrywania i odtwarzania tworzyw w wysokiej rozdzielczości, czyw trakcie transmisji na żywo w jakości HD. Jednocześnie, karta GOODRAM microSDHC UHS-I jest kompatybilna wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy 2.0. W takim przypadku karta będzie pracowała z minimalnymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie szybkości (min.10 MB/s).

cechy technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.