Menu

Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128HA/EU + adapter

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSD 

Opis

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu Poczwórna ochrona Linia Akcesoria Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa szybkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu informacji używaj karty o największej obszerności i szybkości odczytu w swojej klasie.

idealna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca produktywnością i wytrzymałością...z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia. * Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o pojemności 256GB, 128GB oraz 64GB.

Kompatybilność hosta urządzeń może się różnić. Momentalne prędkości zapisu i odczytu Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka szybkość odczytu wynosząca do 100 MB/s powoduje, że dzięki karcie EVO Plus 128 GB przesłanie na laptop video ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj doskonałe, wysokiej jakości fotografie i filmy i natychmiast je udostępniaj.

* Wymienioną powyżej szybkość odczytu podano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od obszerności karty.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 128 GB pomieści 4 godziny wideo Full HD, 6 godzin video HD lub 7500 zdjęć.* Ciesz się więc tym, co proponuje życiei wszystko to zachowaj na pamiątkę.

* Powyższe dane przedstawiono w oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone z wykorzystaniem Samsung Galaxy S7 jako urządzeniem hostowym oraz przy założeniu, że przeciętnie rzeczywista pojemność wynosi 93,1% tej, którą podana jest na karcie.

Rzeczywista pamięć może być niższa aniżeli ta, którą podano na karcie. Powiększona kompatybilność Karty EVO Plus – jednocześnie SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów video Full HD.

załączony do zestawu adapter SD pasuje do większości sprzętów niemal wszystkich marek, równocześnie zachowując niesamowitą prędkość i efektywność kart EVO Plus. Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne.

Karty EVO Plus bronione są w poczwórny sposób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie¹, ekstremalne temperatury², lotniskowe rentgeny³ i pola magnetyczne równe temu, jakie wytwarza rezonans magnetyczny⁴.

firma Samsung zagwarantuje dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję. ¹ Potwierdzona dokumentem wodoodporność zgodna z IEC 60529 i IPX7.² Temperatura wykorzystywania pomiędzy -25°C a 85°C, temperatura przechowywania pomiędzy -40 a 85 °C.³ Do 50 Rentgenów.⁴ Do 15 000 Gausów.* Samsung nie ponosi odpowiedzialności za i) uszkodzenia i/lub utratę informacji ani ii) koszty poniesione w związku z odzyskaniem informacji zapisanych na karcie pamięci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.