Menu

Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 256GB MicroSD MB-MC256HA/EU + adapter SD

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Pojemność 256 GB
  • Rodzaj microSD 

Opis

Po prostu właściwa kartaWięcej miejsca i wyższa szybkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu informacji używaj karty o największej obszerności i szybkości odczytu w swojej klasie. Nadzwyczajna do rejestracji i odtwarzania wideo 4K UHD, olśniewająca produktywnością i wytrzymałością...

z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia. Niezwłoczne prędkości zapisu i odczytuNagrywaj i oglądaj filmy 4K UHD bez zakłóceń. Super wysoka szybkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO Plus 512 GB przesłanie na notebook video ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.

Rejestruj perfekcyjne, wysokiej jakości fotografie i filmy i natychmiast je udostępniaj. Żyj pełnią życiaNigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 512 GB pomieści 24 godziny video 4K UHD, 78 godzin wideo Full HD albo 150,300 fotografii.

Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę. Powiększona kompatybilnośćKarty EVO Plus jednocześnie SD, jak i microSD są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc choćby nagranie pełnego szczegółów video Full HD.

załączony do zestawu adapter SD nadaje się do większości sprzętów niemal wszystkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i produktywność kart EVO Plus. Poczwórna ochronaTwoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne.

Karty EVO Plus chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, skrajne temperatury, lotniskowe rentgeny oraz pola magnetyczne równe temu, jakie buduje rezonans magnetyczny.

producent Samsung gwarantuje dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.