Menu

Karta pamięci SAMSUNG Evo Plus microSDXC 512 GB + Adapter

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

parametry I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ cechy I FUNKCJE 32, 64, 128 albo 256 GB obszerności seria EVO Plus Do idealnej jakości zdjęć i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 100 MB/s w odczycie i 90 MB/s w zapisie Wodoodporność / wytrzymałość na temperaturę UHS-I Klasa szybkości 1 (U1), 512GB - (U3) klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia przenośnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, że Twoje informacje są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD, a także bez opóźnień oglądać fotografie wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer danych. Obszerniejsza pojemność i szybkość. Szybki transfer informacji i większa pojemność zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1, 512GB - U3) i Class 10, sprawdza się idealnie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung momentalnie otworzysz aplikacje i filmy oraz szybciej prześlesz pliki - jej szybkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung nadzwyczajnie współpracuje z nawet najistotniej progresywnymi urządzeniami, by najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Olśniewająca pojemność. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 fotografii¹, 980 minut nagrań video w trybie Full HD² albo 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon lub tablet. Poczuj, jak poprawnie jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** wideo w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie albo aparacie i nagrywaj piękne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora lub monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są rezultatem wewnętrznych testów z użyciem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej objętości). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i używanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, średni rozmiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, przeciętny rozmiar pliku: 127,7MB 3) średni rozmiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na przeróżne standardy pomiarów, objętość deklarowana w specyfikacjach produktu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Oporna na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na skomplikowane warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 stopni Celsjusza. Oporna na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne informacje przed uszkodzeniami wywoływanymi przez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

oporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje większe pojemności.

Problemem jest system plików wykorzystywany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają pokaźniejsze objętości.Nie wszystkie smartfony obsługują standard microSDXC, a jeśli już to robią, to przede wszystkim mają ograniczenie co do obszerności.

Przed zakupem potrzebnie trzeba to sprawdzić, by potem nie spotkała nas niemiła nieoczekiwanka. Jaka prędkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać dane.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Wyśmienicie sprawdzą się do robienia zdjęć w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie starczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona choćby z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie posiadają aż tak wysokich bitrate'ów w sytuacji sprzętów przenośnych. Czy w pakiecie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.