Menu

Karta pamięci SAMSUNG MB-MC512HA/EU microSDXC EVO Plus 512GB + adapter SD

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

Po prostu właściwa kartaWięcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej obszerności i szybkości odczytu w swojej klasie. Rewelacyjna do rejestracji i odtwarzania wideo 4K UHD, zniewalająca efektywnością i wytrzymałością...

z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia. Niezwłoczne prędkości zapisu i odczytuNagrywaj i oglądaj filmy 4K UHD bez zakłóceń. Super wysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, iż dzięki karcie EVO Plus 512 GB przesłanie na laptop video ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.

Rejestruj świetne, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj. Żyj pełnią życiaNigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 512 GB pomieści 24 godziny video 4K UHD, 78 godzin wideo Full HD albo 150,300 fotografii.

Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę. Zwiększona kompatybilnośćKarty EVO Plus równocześnie SD, jak i microSD są kompatybilne z szeroką gamą maszyn, umożliwią Ci więc choćby nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD.

dołączony do zestawu adapter SD nadaje się do większości sprzętów niemal wszystkich marek, równocześnie zachowując niesamowitą szybkość i produktywność kart EVO Plus. Poczwórna ochronaTwoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne.

Karty EVO Plus chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, ekstremalne temperatury, lotniskowe rentgeny i pola magnetyczne równe temu, jakie formuje rezonans magnetyczny.

firma Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.