Menu

Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 128GB 90MB/s Class 10 UHS-I U3 V30 + adapter

Cechy produktu

  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

znanych pamięci masowej ogromny do nagrywania video – w dodatku w 360 ° i ultra HD
objętość i niezawodność marki wyposażysz swoje miejsca dobry wpływ na teraz. Na SanDisk Extreme pamięć flash jest nieprzeciętnie dopasowana do smartfona, kamery Action Cam & Co. Z przy użyciu kompatybilnej nagrywarki slot na karty microSDXC.
niezwykle prędkie przesyłanie danych: Dzięki zastosowaniu interfejsu UHS-I klasa szybkości U3 minimalne osiągnie pamięci ogromny wysoka bezusterkowość nawet do 90 mb na sekundę podczas czytania i danych z szybkością do 60 mb/s w trakcie zapisu. Dzięki temu filmy wyróżniają się jeszcze ultra HD bez synchronizacje na.
Z adapterem SD: można używać na karcie pamięci, np. Również w notebookie. Należy kopiować w Wind liny posiadanej kolekcji płyt MP3, ulubione filmy lub ważnych plików na nieznaczne olbrzymi pamięci.
Bezpieczeństwo transmisji informacji na wysokim poziomie: karty są oporne na działanie temperatury, wodoodporny, wytrzymały na wstrząsy, magnetresistent i zabezpieczony przed promieniowaniem. Na życzenie można skorzystać w dodatku marki na oprogramowanie "rescu epro Deluxe", dzięki której można przypadkowo odzyskanie usuniętych informacji. Dzięki czemu będziesz posiadać zawsze mieć pewność, iż Twoje dane są w zakresie bezpieczeństwa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.