Menu

Karta pamięci SDHC Intenso 3411450, 4 GB, Class 10, 20 MB/s / 12 MB/s

Cechy produktu

  • Producent Intenso 
  • Pojemność 4 GB
  • Rodzaj SDHC 

Opis

Karta pamięci SDHC

Uwaga! opis tego artykułu został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl lub w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
Do szybkich kart SDHC Class 10 z szybkością nadają się niezwykle do użytkowania w kompaktowych lub lustrzanek i zapewnienia adekwatnej wydajności dla ciągłego fotografowania i nagrywania video HD. Przekonują o obszerności, skuteczności i bezusterkowości. Dzięki ultra-szybki transfer, karta pamięci na wycieczki, imprezy, a choćby w pracy są niezbędne. Karty SDHC Intenso ciebie brakuje w przyszłości nie więcej migawki. Karty pamięci o szerokiej prędkości, z klasy 10 pozwolenia prędkość odczytu do 20 MB / s, a prędkość zapisu do 12MB / s. Więc można użyć pełną moc swego aparatu i nie zostaną zniwelowane w szybkich migawek albo kolejno fotografii.

informacje techniczne:
Klasa prędkości: Class 10 · objętość pamięci: 4 GB · prędkość przesyłu danych (odczyt): 20 MB/s · szybkość przesyłu danych (zapis): 12 MB/s · rodzaj karty pamięci: SDHC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.