Menu

Karta SONY SR16UXA

Cechy produktu

  • Producent SONY 
  • Pojemność 16 GB
  • Rodzaj microSDHC 

Opis

Sony micro SDHC 16 GB 95 mb/s UHS-I C10 U1 + adapter Przyspiesz działanie aplikacji w swoim smartfonie postępowe smartfony, tablety, drony i kamery sportowe mają swoje kryteria. Żeby wycisnąć z nich 100 % produktywności Ci potrzeba szybkiej karty pamięci.

Odczyt z szybkością 95 mb/s, 10. Klasa prędkości i standard U1 dają gwarancję płynnego zapisu filmów Full HD i produktywne działanie trybu seryjnego choćby dla fotografii w wysokiej rozdzielczości. Karta może pełnić rolę magazynu danych dla muzyki, fotografii i filmów, a także gier i aplikacji, przyspieszając ich uruchamianie i zwiekszając komfort codziennego używania telefonu.

Co oznaczają symboole na kartach pamięci Sony? Przeznaczenie Karta powstała z myślą o progresywnych modelach smartfonów i tabletów, które proponują możliwość tworzenia zdjęć i filmów w wysokich rozdzielczościach.

zagwarantuje płynny zapis zdjęć w linii i filmów Full HD, dzięki temu może być wykorzysytwana do filmowania kamerami sportowymi, np. Sony Action Cam lub GoPro i innymi klasycznymi kamerami Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD w standardzie UHS-I sprawi, iż karta będzie współpracować z większością urządzeń elektronicznych.

atrybuty i korzyści Filmy Full HD i prędki tryb zdjęć seryjnych Karta korzysta z interfesju pomocniczego UHS - I i oferuje standard U1, który gwarantuje ciągły zapis danych na śladowym poziomie 10 mb/s.

Masz pewność, że żadne klatki Twojego filmu Full HD nie zostaną pominięte poprzez przeciążony bufor karty a rejestrowanie sceny nie zostanie przerwane w krytycznym momencie. Stosując tę kartę, zauważysz też lepszą efektywność trybu seryjnego w swoim aparacie (w porównaniu ze typowymi kartami).

Błyskawiczne zgrywanie plików do komputera szybkość odczytu informacji dochodząca do 95 mb/s sprawia, iż nie musisz wpatrywać się w złośliwy symbol klepsydry na wyświetlaczu aparatu, gdy chcesz podejrzeć zrobione przed chwilą zdjęcia.

też czas marnowany na kopiowanie plików na dysk skracany jest do minimum. Zaoszczędzony czas wykorzystaj do nagrywania kolejnych materiałów! odporność na światowym poziomie Wszystkie karty pamięci Sony są precyzyjnie testowane w arcytrudnych warunkach.

Udowodniono ich poprawną pracę w zakresie temperatur od -25(st)C do 85(st)C, co umożliwia używanie ich w każdym klimacie. Nie straszny im też deszcz czy kąpiel w kałuży - potrafią wytrzymać do pół godziny zanurzone na głębokości 1m.

ponadto są niepodatne na zgniatanie i wstrząsy. Wpływu na jakość karty nie także promienie rentgenowskie (powszechnie użytkowane w urządzeniach skanujących bagaż na lotnisku). Okazuje się więc,nieraz karta będzie bardziej wytrzymała aniżeli sprzęt z którym współpracuje!

Karta może pracować dosłownie w każdych warunkach, bez względu na to, dokąd poniesie Cię Twoja pasja, a Twoje cenne dane są za każdym razem profesjonalnie chronione. Niezawdność działania kart SD producenta Sony jest poparta pięcioletnią gwarancją producenta.

Ratunek dla skasowanych plików Gdy zdarzy Ci się niechcąco skasować fotografie i filmy z karty lub nieoczekiwanie wyświetli Ci się błąd o uszkodzonych plikach, pobierz program do odzyskiwania informacji File Rescue i odetchnij z ulgą.

Te darmowe dla posiadaczy kart Sony oprogramowanie odzyskuje m.in. Pliki jpg, raw, mov, xavic-s 4k ze skutecznością rzędu 90%. Jest to także pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.

Twoje cenne dane są za każdym razem bezpieczne. Materiały dodatkowe Porównanie kolekcji kart SD Słownik symboli na kartach SD Zestawienie kart do filmowania 4K Karty pamięci Sony do filmowania w 4K - artykuł na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem - artykuł na Blog.cyfrowe.pl Karty SD - 7 rzeczy, które robisz ŹLE - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.