Menu

Ładowarka PANASONIC BQ-CC51E Basic Charger 4AA

Opis

00156591 Ładowarka PANASONIC BQ-CC51 do akumulatorów AA/AAA Ładowarka podstawowa - BQ CC51 - do zastosowań okazjonalnych Możliwość ładowania 4 akumulatorów AA/AAA Możliwość użycia w dowolnym miejscu na świecie (100-240 V Sterowanie czasoweobudowy: biały Czas ładowania typ 1 szt./ 2 szt.

/ 3 szt./ 4 szt. Eneloop pro AA AAA 12 godz. 12 godz. Eneloop AA AAA 10 godz. 10 godz. Eneloop lite AA AAA 5 godz. 8 godz. Dane techniczne: atrybuty wejściowe AC100-240V 50-60Hz właściwości wyjściowe DC 1.5 V AA 250mA x4 / AAA 120mA x4 Sterowanie ładowaniem -ΔV /wyłącznik czasowy (13 godzin) Wskaźnik LED x 2 Ładowanie: świeci, Pełne naładowanie: nie świeci Zgodne akumulatory AA x 2, 4 / AAA x 2, 4 akumulatory Czas ładowania AA: Około 10 godzin; AAA: Około 10 godzin wymiary (ok.) 108(L) x 66(W) x 70(D) mm Waga (ok.) Z wtyczką EU: 100 g - z wtyczką UK: 108 g Najważniejsze parametry: Co to jest eneloop? ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE To nowy akumulator, z którego można korzystać tak samo łatwo, jak z baterii, a następnie ponownie naładować.

eneloop to nowy akumulator, który może zmienić twój styl życia. Akumulatora eneloop można używać 2100 razy oszczędzając pieniadze! W przeciętnej rodzinie zużywa się około 70 baterii rocznie.* Wymieniając baterie na akumulatory eneloop i ładowarkę możemy zaoszczędzić pieniądze, które wydajemy na baterie w ciągu roku.

* liczba używana rocznie poprzez rodzinę składającą się z dwóch dorosłych i dwójki dzieci.. Specyficzne technologie zniżające samoistne rozładowanie się akumulatora przez udoskonalenie wielkości kratki ze stopu wodorkowego, eneloop zachowuje 70% pojemności nawet po 10 latach przechowywania.

W niskich temperaturach utrzymuje wyższe napięcie niż baterie konwencjonalne. Działa widocznie dłużej niżeli baterie. Trwalszy niż baterie tradycyjne dzięki stabilnemu napięciu Do wykorzystywania w niskich temperaturach, na przykład w ośrodkach narciarskich W niskich temperaturach utrzymuje wyższe napięcie niż baterie.

Nie trzeba się już martwić „rezultatem pamięci" Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był używany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść.

Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić wynikiem pamięci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.