Menu

Lampa błyskowa YONGNUO YN968EX-RT do Canon

Opis

Yongnuo YN968EX-RT to progresywna lampa reporterska, łącząca zalety światła błyskowego i ciągłego. Lampa zastosowany odbiornik umożliwiający radiową komunikację z aparatem w systemie Canon RT. Cechą typową YN986EX-RT jest głowica, wyposażona w dwa źródła światła: palnik lampy błyskowej, a także panel z diodami LED.

Lampa stwarza błysk o liczbie przewodniej GN 60 (ISO 100, 105mm). Obfita moc w połączeniu z niedługimi czasami ładowania zagwarantuje gotowość do działania w każdej chwili. W niekorzystnych warunkach oświetleniowych z pomocą przychodzi panel LED, ułatwiający ustawienie ostrości i poprawne kadrowanie sceny.

Głowica lampy oferuje wyjątkowo duży zakres ruchu, co usprawnia prędkie ustawienie palnika w pożądanym kierunku. Automatyczny (i manualny) zoom lampy, dyfuzory (na oba źródła światła) i odbłyśnik pozwalają na kreatywny dobór oświetlenia do wybranej sceny.

Lampa Yongnuo zaopatrzona została w tryb synchronizacji z niedługimi czasami migawki HSS (do 1/8000 s) oraz system automatyki doboru mocy błysku TTL, funkcje bardzo przydatne w zmiennych warunkach oświetleniowych.

Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz intuicyjne i bogate w funkcje menu gwarantują komfort stosowania. Duże, wygodne przyciski zezwalają na obsługę lampy nawet w rękawiczkach. Osiągalne jest włączenie i wyłączenie sygnałów dźwiękowych zawiadamiających o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku.

zastosowany odbiornik systemu Canon RT zezwala na radiową komunikację z lampami YN600EX-RT, Canon 600EX- RT oraz wyzwalaczami YN-E3-RT i Canon ST-E3-RT. Lampa może być użyta jednocześnie jako jednostka sterująca pracą innych wyżej wymienionych lamp, jak i odbiornik w trybie „slave".

Bezprzewodowy system komunikacji RT zezwala na sterowanie pięcioma grupami lamp w 15 kanałach, obsługę automatyki błysku TTL, tryb manualny oraz stroboskopowy. YN986EX-RT może być także użyta w systemie optycznego wyzwalania błyskiem.

W trybie „slave" lampa może odbierać sygnał optyczny od lamp Yongnuo YN568EX II, Canon 580EX II, Nikon SB-700, SB-800, SB-900, SB-910 oraz wbudowanych lamp aparatów Canon (600D, 60D, 7D). W trybie tym lampa może być ustawiona w trybie manualnym i TTL.

Lampa może być także wyzwalana błyskiem w trybie manualnym S1 i S2. Zezwala na to podstawową komunikację bezprzewodową niemal ze wszystkimi lampami błyskowymi przystępnymi na rynku. Urządzenie może także być sterowane bezprzewodowo przy pomocy zewnętrznych wyzwalaczy radiowych, takich jak Yongnuo YN622, czy RF603 oraz poprzez port PC.

Yongnuo YN968EX-RT zasilana jest czterema bateriami rodzaju AA. Lampa ma gniazdo umożliwiające podłączenie dodatkowego zasilania i port mini USB do aktualizacji oprogramowania. Stopka lampy została zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi gumową uszczelką.

W pakiecie z lampą znajdują się poręczny pokrowiec, filtr CTO do panelu LED oraz podstawka...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.