Menu

Osłona GGS LCD Larmor GEN5 Nikon D810

Opis

Larmor GEN5 od GGS to wysokiej jakości zestaw ochronny, który składa się z ochrony ekranu LCD przed zarysowaniami czy brudem i osłony przeciwsłonecznej. Niestraszne Ci będą kurz czy tłuste odciski i promienie słońca utrudniające dobrą widoczność tego, co jest na ekranie.

Szkło jest szczególnie wytrzymałe i niepodatne, wyśmienicie zabezpieczy także przed zarysowaniami czy zachlapaniem. Zminimalizuje również ryzyko pęknięcia ekranu podczas upadku. Dzięki komfortowemu systemowi magnetycznego montażu osłony przeciwsłonecznej, a także możliwości składania zamontowanej osłony, łatwiej skorzystasz z wizjera aparatu.

komplet nadaje się do ekranów aparatów Nikon D800/D800E. Szklana osłona stworzona jest z japońskiego szkła hartowanego, które znakomicie zabezpieczy delikatny ekran. Złożona jest z pięciu warstw materiałów, które zapewnią najlepszą ochronę wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Dzięki nanotechnologii podatność osłony na odciski palców będzie zminimalizowana, co powiększy komfort użytkowania, a także przejrzystość ekranu. Larmor GEN5 wytwarzana jest z hartowanego szkła o wysokiej twardości na poziomie 9H.

Wysoka jakość zapewni wspaniałą ochronę przy grubości zaledwie 0,3 mm. Minimalny oraz niska waga pozwolą na zamontowanie zestawu w aparatach z ruchomym wyświetlaczem. Larmor GEN5 wyposażona jest w warstwę chroniącą przed odpryskami w przypadku pęknięcia szkła i w warstwę silikonu o wysokiej adhezyjności, która pozwoli na prosty montaż bez zastosowania narzędzi czy kleju.

Szkieletem szklanej osłony jest metalowa ramka, która stanowczo wpływa na trwałość narożników oraz usprawnia zamontowanie osłony przeciwsłonecznej. Osłona przeciwsłoneczna CF-3232 pozwoli na wygodne stosowanie wyświetlacza choćby przy wyjątkowo słonecznej pogodzie.

Cień który rzuca, pozwala na prawidłową widoczność tego, co pojawia się na ekranie. Konstrukcja jest lekka, łatwo się składa, a co z tego wynika montaż i transport są komfortowe. Zaopatrzona pozostała także w zastosowane magnesy, dzięki którym szybko zainstalujesz ją na osłonie ochronnej Larmor GEN5....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.