Menu

Samsung 64GB, MicroSDXC EVO 64GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 pamięć flash

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

Karta pamięci Samsung EVO microSDXC 64 GB Bezpieczne i podręczne przechowywanie danych Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i szybkości odczytu w swej klasie.

świetna do rejestracji i odtwarzania video Full HD, zachwycająca skutecznością i wytrzymałością... Z kartą EVO nie umknie Ci nic z bogactwa życia. Niezwłoczne szybkości odczytu i zapisu Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń.

Superwysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, iż dzięki karcie EVO 32 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund. Rejestruj genialne, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, iż zabraknie Ci miejsca. Pamięć 32 GB pomieści 4 godziny wideo Full HD, 6 godzin wideo HD albo 7500 fotografii.* Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

rozszerzona kompatybilność Karty EVO – jednocześnie SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą maszyn, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD pasuje do większości sprzętów niemal wszystkich marek, równocześnie zachowując niesamowitą szybkość i produktywność kart EVO.

Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione – i bezpieczne. Karty EVO bronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, skrajne temperatury, lotniskowe rentgeny i pola magnetyczne równe temu, jakie formuje rezonans magnetyczny.

marka Samsung zagwarantuje dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.