Menu

Samsung EVO Plus MB-MC128G 128GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 pamięć flash

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

cechy I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ cechy I FUNKCJE 32, 64 lub 128 GB pojemności linia EVO Plus Do genialnej jakości fotografii i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 95 MB/s w odczycie i 20 MB/s w zapisie Wodoodporność / niepodatność na temperaturę UHS-I Klasa szybkości 1 (U1), wersje 64GB, 128GB - (U3), klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, że Twoje informacje są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD i bez opóźnień oglądać zdjęcia wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer informacji. Pokaźniejsza pojemność i szybkość. Szybki transfer informacji i pokaźniejsza objętość zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1) i Class 10, sprawdza się nadzwyczajnie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung ekspresowo otworzysz aplikacje i filmy oraz szybciej prześlesz pliki - jej szybkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung wspaniale współpracuje z choćby najistotniej innowacyjnymi urządzeniami, by najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Oszałamiająca objętość. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 zdjęć¹, 980 minut nagrań video w trybie Full HD² lub 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon lub tablet. Poczuj, jak należycie jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** wideo w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie lub aparacie i nagrywaj efektowne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora albo monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są wynikiem wewnętrznych testów z zastosowaniem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej objętości). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i stosowanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, przeciętny rozmiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, przeciętny wymiar pliku: 127,7MB 3) średni rozmiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na przeróżne standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach artykułu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej przez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Wytrzymała na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na trudne warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 poziomów Celsjusza. Odporna na promieniowanie Karty chronią Twoje cenne dane przed uszkodzeniami powodowanymi poprzez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

odporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje obszerniejsze objętości.

Problemem jest system plików stosowany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają pokaźniejsze objętości.Nie wszystkie smartfony obsługują standard microSDXC, a jeśli już to robią, to typowo mają ograniczenie co do objętości.

Przed zakupem potrzebnie trzeba to sprawdzić, żeby potem nie spotkała nas niemiła niespodziewanka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać informacje.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Rewelacyjnie sprawdzą się do robienia fotografii w wysokich rozdzielczościach i nagrywania wideo. Do smartfonu spokojnie wystarczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona nawet z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie posiadają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku maszyn przenośnych. Czy w zestawie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.