Menu

Samsung EVO Plus MB-MC256D 256GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 pamięć flash

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 256 GB
  • Rodzaj microSDXC 
  • Prędkość zapisu 90 MB/s
  • Prędkość odczytu 95 MB/s

Opis

atrybuty I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ cechy I FUNKCJE 32, 64, 128 albo 256 GB obszerności kolekcja EVO Plus Do perfekcyjnej jakości zdjęć i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 100 MB/s w odczycie i 90 MB/s w zapisie Wodoodporność / niepodatność na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1),256GB - (U3) klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia przenośnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, iż Twoje dane są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD oraz bez opóźnień oglądać fotografie wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer informacji. Obszerniejsza pojemność i szybkość. Szybki transfer danych i pokaźniejsza pojemność zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1, 256GB - U3) i Class 10, sprawdza się znakomicie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung błyskawicznie otworzysz aplikacje i filmy i szybciej prześlesz pliki - jej prędkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung nieprzeciętnie współpracuje z choćby najistotniej zaawansowanymi urządzeniami, żeby najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Zniewalająca pojemność. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 zdjęć¹, 980 minut nagrań video w trybie Full HD² albo 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon albo tablet. Poczuj, jak korzystnie jest posiadać wystarczająco dużo miejsca na więcej.** video w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie lub aparacie i nagrywaj efektowne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora albo monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są konsekwencją wewnętrznych testów z wykorzystaniem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej obszerności). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i wykorzystywanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, przeciętny wymiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, średni wymiar pliku: 127,7MB 3) przeciętny wymiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na zróżnicowane standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach artykułu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej przez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Oporna na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na skomplikowane warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 poziomów Celsjusza. Wytrzymała na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne informacje przed uszkodzeniami wywoływanymi przez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

niepodatna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje większe objętości.

Problemem jest system plików wykorzystywany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają pokaźniejsze pojemności.Nie wszystkie smartfony obsługują kanon microSDXC, a jeśli już to robią, to w głównej mierze posiadają ograniczenie co do objętości.

Przed zakupem koniecznie trzeba to sprawdzić, by potem nie spotkała nas niemiła nieprzewidzianka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać dane.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Wspaniale sprawdzą się do robienia fotografii w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie starczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona nawet z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie posiadają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku urządzeń przenośnych. Czy w pakiecie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.