Menu

Samsung MB-MJ64GA/EU Pro Endurance 64GB + Adapter

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB

Opis

Karta do zadań specjalnych Samsung PRO Endurance

Stała pewność zapisu
Nie musisz się już martwić ciągłym nagrywaniem. Karta PRO Endurance zapewni rejestrację wszystkich najważniejszych momentów. Dzięki technologi NAND, karta może pozostawać w ciągłym trybie nagrywania do 43,800 godzin czyli 5 lat w trybie pętli.*
*43,800 godzin dla karta Samsung PRO Endurance 128 GB.

nadzwyczajna karta do rejestratora samochodowego
Karta stosowana w rejestratorze samochodowym narażona jest na obfite obciążenia spowodowane stałym zapisem wideo. Z kartą PRO Endurance z włączonym rejestratorem samochód mógłby okrążyć równik 65 razy, równocześnie mają pewność, że cała podróż zostanie zapisana w trybie pętli.*
*Dla karty PRO Endurance 128 GB, zakładając średnią prędkość 60 km/h.

Bezpieczeństwo krytycznych danych

Od arcytrudnej pogody po intensywne zużycie PRO Endurance znakomicie zdaje egzamin w prawdziwych warunkach używania. Karta poddana została rygorystycznym testom, które potwierdziły jej oporność na działanie magnesów*, promieni rentgenowskich**, wody (trwałość do 72 godzin zanurzenia w wodzie morskiej, zgodność z wymogami norm IEC 60529 i IPX7), jak jeszcze temperatur operacyjnych w zakresie od -25°C do 85°C***.
* Do 15 000 gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu).
** Do 50 rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym).
*** Zakres temperatur nieoperacyjnych wynosi pomiędzy -40°C a 85°C.* firma Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zniszczenie i/lub utratę danych ani wydatki poniesione w związku z odzyskiwaniem informacji z karty pamięci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.