Menu

Samsung PRO Plus MB-MD64G 64GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 pamięć flash

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 
  • Prędkość zapisu 90 MB/s
  • Prędkość odczytu 100 MB/s

Opis

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu Poczwórna ochrona Linia Akcesoria Karta, która potrafi więcej PRO Plus producenta Samsung wkracza do akcji, gdy chcesz przekroczyć granice tego, co osiągalne. Karty pamięci PRO Plus proponują wysoką wytrzymałość i niezawodność choćby w niesprzyjających warunkach.

Śmiało rejestruj i odtwarzaj video 4K UHD – PRO Plus pozwala Ci pokazać światu, na co Cię stać.. Skrajnie prędki odczyt i zapis PRO Plus firmy Samsung ustanawia nowy kanon w rejestrowaniu arcytrudnych sportów i superszybkiej akcji.

Ta karta pamięci, kompatybilna z interfejsami o klasie prędkości UHS-I U3 i 10, jest genialna do płynnego nagrywania i odtwarzania nagrań wideo w trybie 4K UHD. Niezwłoczne szybkości odczytu i zapisu – adekwatnie do 100 MB/s i 90 MB/s – pozwolą Ci do minimum ograniczyć opóźnienia, gdy liczy się każda sekunda.

* Wymienione powyżej prędkości odczytu i zapisu podano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od pojemności karty.

rozszerzona kompatybilność Karty PRO Plus – zarówno SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą sprzętów, umożliwią Ci więc choćby nagranie pełnego szczegółów video 4K UHD. Dołączony do zestawu adapter SD nadaje się do większości sprzętów niemal wszelkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i efektywność PRO Plus.

Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione – i bezpieczne. Karty EVO chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie¹, skrajne temperatury², lotniskowe rentgeny³, a także pola magnetyczne równe temu, jakie buduje rezonans magnetyczny⁴.

firma Samsung zagwarantuje dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję. ¹ Potwierdzona atestem wodoodporność zgodna z IEC 60529 i IPX7. ² Temperatura użytkowania pomiędzy -25°C a 85°C, temperatura przechowywania między -40 a 85 °C.

³ Do 50 Rentgenów. ⁴ Do 15 000 Gausów. * Samsung nie ponosi odpowiedzialności za i) uszkodzenia i/lub utratę informacji ani ii) koszty poniesione w związku z odzyskaniem informacji zapisanych na karcie pamięci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.