Menu

SanDisk Ultra microSDHC Class 10 32GB

Cechy produktu

  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSDHC 

Opis

Karty pamięci SanDisk Ultra® microSDHC™/microSDXC™ UHS-I to idealne rozwiązanie do użycia ze smartfonami i tabletami z systemem Android™. Rób ulepszone fotografie i nagrywaj video w rozdzielczości Full HD dzięki kartom SanDisk Ultra microSD™ UHS-I cards1.

szybkości przesyłu danych do 80 MB/s** pozwala ograniczać czas spędzany na przenoszeniu fotografii i nagrań video z karty na komputer. Klasa szybkości nagrywania video Class 10 zezwala na nagrywanie w rozdzielczości Full HD (1080p).

Karty SanDisk Ultra microSD™ UHS-I są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego, wstrząsów, pola magnetycznego4, a także zostały objęte siedmioletnią gwarancją.Korzyści:świetne rozwiązanie do użycia z innowacyjnymi smartfonami i tabletami z systemem Android™objętość 32GBumożliwia robienie pokaźniejszej ilości fotografii i dłuższe nagrywanie – bez martwienia się o wolne miejsceDuża prędkość dopasowana do nagrywania w rozdzielczości Full HD (1080p) i robienia wysokiej jakości zdjęć1Superszybka szybkość przenoszenia plików – do 80 MB/s**Aplikacja mobilna SanDisk® Memory Zone umożliwiająca przeglądanie i zarządzanie plikami multimedialnymi na telefonie2Siedmioletnia gwarancjaWybór właściwej karty zespala się z rozpatrzeniem wielu czynnikówTabela przedstawia przykładową liczba muzyki, zdjęć i nagrań wideo, jaką może pomieścić karta SanDisk® microSD™.Wszystkie produkty SanDisk zostały wytworzone w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane.

Możesz zaufać unikatowej jakości, wydajności i bezawaryjności każdego produktu SanDisk.** Odczyt do 80 MB/s; szybkości zapisu są niższe. W oparciu o testy wewnętrzne; efektywność może być niższa w zależności od urządzenia głównego, interfejsu, warunków stosowania i innych czynników.

1 MB=1 000 000 bajtów.1 Wymagane kompatybilne urządzenie. Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920x1080) zależne jest od urządzenia głównego, typu pliku i innych czynników. Więcej informacji na www.sandisk.com/HD2 Wymagane pobranie i instalacja3 Patrz www.sandisk.com/wug.4 W celu uzyskania dalszych informacji i poznania się z ograniczeniami zapraszamy na www.sandisk.com/proof

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.