Menu

SanDisk Ultra microSDXC Class 10 64GB

Cechy produktu

  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 

Opis

Karty pamięci SanDisk Ultra® microSDHC™/microSDXC™ UHS-I to nadzwyczajne rozwiązanie do wykorzystania ze smartfonami i tabletami z systemem Android™. Rób udoskonalone fotografie i nagrywaj video w rozdzielczości Full HD dzięki kartom SanDisk Ultra microSD™ UHS-I cards1.

prędkości przesyłu informacji do 48 MB/s** pozwala ograniczać czas spędzany na przenoszeniu zdjęć i nagrań video z karty na komputer. Klasa szybkości nagrywania wideo Class 10 pozwala na nagrywanie w rozdzielczości Full HD (1080p).

Karty SanDisk Ultra microSD™ UHS-I są oporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego, wstrząsów, pola magnetycznego4 oraz zostały objęte siedmioletnią gwarancją.Korzyści: znakomite rozwiązanie do wykorzystania z nowoczesnymi smartfonami i tabletami z systemem Android™ objętość 64GB zezwala na robienie pokaźniejszej ilości zdjęć i dłuższe nagrywanie – bez martwienia się o wolne miejsce pokaźna szybkość przypasowana do nagrywania w rozdzielczości Full HD (1080p) i robienia wysokiej jakości zdjęć1 Superszybka prędkość przenoszenia plików – do 48 MB/s** Aplikacja mobilna SanDisk® Memory Zone umożliwiająca przeglądanie i zarządzanie plikami multimedialnymi na telefonie2 Siedmioletnia gwarancja wybór właściwej karty integruje się z rozpatrzeniem wielu czynników tabelka ukazuje przykładową liczba muzyki, fotografii i nagrań wideo, jaką może pomieścić karta SanDisk® microSD™.

Wszystkie produkty SanDisk zostały produkowane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane. Możesz zaufać nieszablonowej jakości, skuteczności i bezawaryjności każdego artykułu SanDisk. ** Odczyt do 48 MB/s; prędkości zapisu są niższe.

W oparciu o testy wewnętrzne; produktywność może być niższa w zależności od urządzenia głównego, interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB=1 000 000 bajtów. 1 Wymagane kompatybilne urządzenie.

Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920x1080) zależne jest od urządzenia głównego, rodzaju pliku i innych czynników. Więcej informacji na www.sandisk.com/HD 2 Wymagane pobranie i instalacja 3 Patrz www.sandisk.com/wug.

4 W celu uzyskania dalszych danych i zaznajomienia się z ograniczeniami zapraszamy na www.sandisk.com/proof

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.