Menu

Sony SDHC 32GB UHS-I 40MB/s - odbiór osobisty gratis!

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj SDHC 

Opis

Sony Experience SDHC 32 GB 30MB/s UHS-I C4 Backup informacji to istotne zagadnienie w erze cyfrowej. Zabezpiecz swoje wspomnienia w postaci zdjęć i filmów, a także ulubioną muzykę, nagrywając jej dodatkową kopię na wytrzymałej i konkretnej karcie pamięci.

Karta posiada etykietę, na której możesz napisac, co znajduje się wewnątrz,momentalnie znaleźć to, czego akurat potrzebujesz. Dodatkowo, jest zgodna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi kanon SDHC UHS-I (zdecydowana większość aparatów i innych maszyn elektronicznych).

Co oznaczają symboole na kartach pamięci Sony? Przeznaczenie Możliwości karty w 100 % odpowiadają wymaganiom aparatów kompaktowych i innych maszyn obsługujących standard SD, np. Dyktafonów i kamer HD.

cechy i korzyści prędkie fotografie jpg - nie trać cennych chwil Karta proponuje kanon C4, co oznacza, iż zapis zdjęć odbywa się z minimalną predkością 4 mb/s, przy czym predkość maksymalna może być wyższa.

Oznacza to, iż możesz wykonać od 1 choćby do 4 zdjęć jpg w sekundę (precyzyjna liczba zależy od rozmiaru matrycy i szybkości aparatu). Jest to wystarczający wynik przy powszednim fotografowaniu zapewniający, że nie starcisz żadnej cennej chwili.

komfortowe zgrywanie informacji Przesyłanie informacji z karty do komputera odbywa się z predkością 30 mb/s. Przy zdjęciach jpg lub plikach mp3 zajmujących około 3 mb skopiujesz 10 plików w sekundę. Oporność na światowym poziomie Wszystkie karty pamięci Sony są precyzyjnie testowane.

Mogą pracować w ekstremalnych warunkach a ich niezawodność poparta jest pięcioletnią gwarancją. Udowodniono ich poprawną pracę w szerokim zakresie temperatur (od szczególnie niskich do szczególnie wysokich), są także wodoodporne w niedługim okresie czasu i na minimalnej głębokości.

informacje są bronione przed promieniowaniem ultrafioletowym i rentgenowskim (np. W trakcie odprawy na lotnisku). Ratunek dla skasowanych plików Gdy zdarzy Ci się niechcąco skasować zdjęcia i filmy z karty lub niespodzianie wyświetli Ci się błąd o uszkodzonych plikach, pobierz program do odzyskiwania informacji File Rescue i odetchnij z ulgą.

Te bezpłatne dla posiadaczy kart Sony oprogramowanie odzyskuje m.in. Pliki jpg, raw, mov, xavic-s 4k ze skutecznością rzędu 90%. Jest to też pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.

Twoje cenne informacje są za każdym razem bezpieczne. Materiały dodatkowe Porównanie kolekcji kart SD Słownik symboli na kartach SD Zestawienie kart do filmowania 4K Karty pamięci Sony do filmowania w 4K - artykuł na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem - artykuł na Blog.cyfrowe.pl Karty SD - 7 rzeczy, które robisz ŹLE - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.