Menu

Sony SF16U SDHC Class 10 UHS-I 16GB

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Pojemność 16 GB
  • Rodzaj SDHC 

Opis

Sony SDHC 16 GB 40MB/s UHS-I C10 U1 Fotografuj, kręć filmy, rób to, co najszczególniej uwielbiasz Karty Sony SDHC oferujące szybkośc odczytu na poziomie 40 mb/s, kanon U1 i 10. Klasę szybkości to must have każdego miłośnika fotografii i filmu.

Wystarczające do nagrywania filmów Full HD i szybkiego fotografowania w sporych rozdzielczościach, perfekcyjnie nadadzą się do rozpoczęcia przygody z fotografią i filmem. Co oznaczają symboole na kartach pamięci Sony? Przeznaczenie Możliwości karty w 100 % odpowiadają wymaganiom aparatow kompaktowych, także nowoczesnych modeli typu premium.

Podołają zadaniom postawionym przed nimi przez bezlusterkowce i lustrzanki z segmentu amatorskiego tzw. Entry level i półprofesjonalnego. Karta idealnie współpracuje z kamerami Full HD i innymi urządzeniami z wejściem na karty SDHC/SDXC.

Jest zgodna z interfejsem UHS-I, a więc zdecydowaną wiekszością urządzeń elektronicznych. Parametry i korzyści Filmy Full HD Karta korzysta z magistrali UHS - I i posiada oznaczenia Class 10 i U1, które gwarantują ciągły zapis danych na znikomym poziomie 10 mb/s.

Te wyjątkowo prawidłowe właściwości zapisu danych zezwalają na płynne i nieprzerywane filmowanie w wysokiej rozdzielczości. Masz pewność, iż Twój film Full HD będzie najwyzszej jakości, żadne klatki nie zostaną pominięte a nagrywanie nie zostanie przerwane z powodu przeciążenia buforu karty.

Stosując tę kartę, zauważysz też lepszą wydajność trybu seryjnego w swym aparacie. Szczególnie szybkie kopiowanie informacji do komputera prędkość odczytu danych dochodząca do 40 mb/s powoduje, że nie musisz wpatrywać się w złośliwy symbol klepsydry na wyświetlaczu aparatu, gdy chcesz podejrzeć zrobione przed chwilą fotografie.

też czas spędzany przed komputerem w celu zgrywania plików jest mocno skrócony. Odporność na światowym poziomie Wszystkie karty pamięci Sony są skrupulatnie testowane. Mogą pracować w ekstremalnych warunkach a ich bezawaryjność poparta jest pięcioletnią gwarancją.

Udowodniono ich poprawną pracę w zakresie temperatur od -25(st)C do 85(st)C, co pozwala na wykorzystywanie ich w każdym klimacie. Nie straszny im również deszcz. Potrafią wytrzymać do pół godziny zanurzone na głębokości 1 m.

Są niepodatne na zgniatanie i wstrząsy, wytrzymają sporo, mimo iż wygladają niepozornie. Są także pyłoszczelne, niepodatne na kurz i wyładowania antystatyczne, które są piętą achillesową każdej elektroniki. Tworzywa nienaturalne użyte do produkcji pokrywy powodują, że pliki są chronione przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Wpływu na zapisane informacje nie też promienie rentgenowskie powszechnie używane w urządzeniach skanujących bagaż na lotnisku ani oddziaływanie pola magnetycznego emitowanego np. Poprzez urządzenia medyczne.

Ratunek dla skasowanych plików Gdy zdarzy Ci się niechcąco skasować zdjęcia i filmy z karty albo niespodzianie wyświetli Ci się błąd o uszkodzonych plikach, pobierz program do odzyskiwania danych File Rescue i odetchnij z ulgą.

Te darmowe dla posiadaczy kart Sony oprogramowanie odzyskuje m.in. Pliki jpg, raw, mov, xavic-s 4k ze skutecznością rzędu 90%. Jest to również pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.

Twoje cenne dane są za każdym razem bezpieczne. Materiały uzupełniające Porównanie serii kart SD Słownik symboli na kartach SD Zestawienie kart do filmowania 4K Opis towaru na polskiej stronie producenta Opis produktu na zagranicznej stronie producenta Karty pamięci Sony do filmowania w 4K - artykuł na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem - artykuł na Blog.cyfrowe.pl Karty SD - 7 rzeczy, które robisz ŹLE - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.