Menu

Sony SR64UYA flash memory

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Pojemność 64 GB
  • Prędkość odczytu 40 MB/s

Opis

Sony micro SDHC 64 GB 40 MB/s UHS-I C10 U1 + adapter Więcej miejsca na ulubioną muzykę, fotografie i filmy w Twoim telefonie Są rzeczy, które lubimy posiadać za każdym razem przy sobie: ulubiona muzyka i wspomnienia w formie fotografii i filmików.

rozszerz pamięć telefonu o kolejne gigabajty i nie kasuj starych wspomnień, by zastąpić je nowymi. Kolekcja kart micro SDHC proponuje najróżniejsze rodzaje pojemności od 8 do 64 GB z transferem do 40 MB/s. Są wystarczająco prędkie do nagrywania filmów Full HD i fotografowania w pokaźnych rozdzielczościach.

Oprócz maszyn z wejściem micro, sprawdzą się również we wnętrzu aparatów i kamer dzięki załączonemu do zestawu adapterowi SD. Co oznaczają symboole na kartach pamięci Sony? Przeznaczenie przeznaczona do smartfonów i tabletów, a także innych sprzętów wykorzystujących karty rodzaju micro, może być wykorzystywana także w kompaktach premium oraz bezlusterkowcach i lustrzankach dla początkująch.

genialnie stanie na wysokości zadania jako magazyn danych: muzyki, oraz filmów Full HD i 3D. W pakiecie znajduje się adapter SD poszerzający kompatybilność karty o niemal wszystkie urządzenia elektroniczne. Właściwości i korzyści Filmy Full HD Karta korzysta z magistrali UHS - I i ma oznaczenia Class 10 i U1, które zapewniają ciągły zapis informacji na minimalnym poziomie 10 mb/s.

Te szczególnie dobre parametry zapisu danych pozwalają na płynne i nieprzerywane filmowanie w wysokiej rozdzielczości. Masz pewność, iż Twój film Full HD będzie najwyzszej jakości, żadne klatki nie zostaną pominięte a nagrywanie nie zostanie przerwane z powodu przeciążenia buforu karty.

Stosując tę kartę, zauważysz też udoskonaloną efektywność trybu seryjnego w swym aparacie. Niezwykle szybkie kopiowanie danych do komputera prędkość odczytu danych dochodząca do 40 mb/s powoduje, że nie musisz wpatrywać się w złośliwy symbol klepsydry na wyświetlaczu aparatu, gdy chcesz podejrzeć zrobione przed chwilą zdjęcia.

także czas spędzany przed komputerem w celu zgrywania plików jest potężnie skrócony. Wytrzymałość na światowym poziomie Wszystkie karty pamięci Sony są skrupulatnie testowane. Mogą pracować w ekstremalnych warunkach a ich niezawodność poparta jest pięcioletnią gwarancją.

Udowodniono ich poprawną pracę w zakresie temperatur od -25(st)C do 85(st)C, co zezwala na użytkowanie ich w każdym klimacie. Nie straszny im również deszcz. Potrafią wytrzymać do pół godziny zanurzone na głębokości 1 m.

Są oporne na zgniatanie i wstrząsy, wytrzymają dużo, mimo że wygladają niepozornie. Są także pyłoszczelne, oporne na kurz i wyładowania antystatyczne, które są piętą achillesową każdej elektroniki. Tworzywa nienaturalne wykorzystane do produkcji pokrywy powodują, że pliki są bronione przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Wpływu na zapisane dane nie także promienie rentgenowskie powszechnie wykorzystywane w urządzeniach skanujących bagaż na lotnisku ani oddziaływanie pola magnetycznego emitowanego np. Przez urządzenia medyczne.

Ratunek dla skasowanych plików Gdy zdarzy Ci się niechcąco skasować fotografie i filmy z karty albo niespodziewanie wyświetli Ci się błąd o uszkodzonych plikach, pobierz program do odzyskiwania informacji File Rescue i odetchnij z ulgą.

Te bezpłatne dla posiadaczy kart Sony oprogramowanie odzyskuje m.in. Pliki jpg, raw, mov, xavic-s 4k ze skutecznością rzędu 90%. Jest to także pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.

Twoje cenne informacje są zawsze bezpieczne. Materiały dopełniające Porównanie linii kart SD Słownik symboli na kartach SD Zestawienie kart do filmowania 4K Karty pamięci Sony do filmowania w 4K - artykuł na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem - artykuł na Blog.cyfrowe.pl Karty SD - 7 rzeczy, które robisz ŹLE - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.