Menu

TOSHIBA microSD 128GB M303 UHS-I U3+ ADAPTER

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSD 

Opis

Najnowsza linia kart microSDXC Toshiba Exceria M303 spełnia wymogi klasy prędkości wideo V30, nowego standardu klasy szybkości na zapotrzebowania nagrań video.
Oprócz klasy prędkości UHS 3, ta nowa karta microSDXC działa z szybkością będącą odpowiednikiem klasy szybkości wideo V30. Karty M303 są dostępne w różnych wersjach obszerności do 256 GB i nieprzeciętne nagrania video o jakości 4K nawet w przypadku szybko rozgrywających się wydarzeń rejestrowanych w skomplikowanych warunkach, a ponadto stanowią znakomite powiększenie objętości pamięci smartfonu. Nowa klasa sprawności aplikacji A1 pozwala na przechowywanie i uruchamianie aplikacji dla systemu Android na kartach microSD z trafną efektywnością.
Karty z tej serii powstały z myślą o niesprzyjających warunkach użytkowania: są wodoszczelne oraz wytrzymałe na wstrząsy, promienie rentgenowskie i oddziaływanie temperatur.
Adapter SD dostępny w pakiecie karty M303 gwarantuje szeroką gamę zastosowań.
EAN: 4047999411246
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: THN-M303R1280E2
objętość pamięci flash: 128 GB
wariant kart pamięci: microSD
prędkość odczytu: 98 MB/s
szybkość zapisu: 65 MB/s
Klasa pamięci: V30
standard pamięci SD / CF: SDXC
Adapter: do SD
Czytnik USB: Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.